2733
2734
عنوان

شوهرم خنگه ، گاهی فکر میکنم هیچی عقل نداره😥ازش بدم اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 24572 بازدید | 242 پست

اهل کتابه و هیچی حالیش نیست ؟!

مطمعا باش یه جمله از کتاب رو هم دو روز بعد ازش بپرسی یادش نیست 

ما تو فامیل همسرم یه مورد اینطوری داشتیم 

به پسره یاد داده بودن تو خواستگاری زیاد حرف نزنه کسی متوجه نشه چرت و پرت حرف زدنش رو 

منم هفده بودم ازدواج کردم شوهر منم تسبیح میگیره دستش نماز میخونه  نماز جمعه میرفت ک دیگه عصبیم کرد گفتم واجب نیس مستحبه ی جوریه اگر حکمی از احکام رو بدونه سخت پایبندش میشه کاملا درکت میکنم اما ب شدت شوهرتون نیس چون شوهرم از صد درصد هشتاد دزصد آدما بهش احترام میزارن و ب قول خودشون میگن چشم پاکو و خدا ترسه

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازش بدم اومده نمیتونم بهش محبت کنم تا میخام باهاش خوب باشم یه کاری میکنه خیلی بداخلاق و خودخواهم &nb ...

محبت کن شاید جواب داد اکثر ماها یه جورایی ازشریک زندگیمون دلسرد میشیم حتی اگه بهترین باشه مقایسش میکنیم بامردای اطرافمون درحالی که فقط ظاهرشون رو میبینیم

2728
خنگ نیست.مشکل روانی داره.به یه چیز فکرکردی تاحالا؟اینکه فردابچت ازدواج کنه و پیش همسر اون این رفتاره ...

اره فکر کردم ولی اگه طلتق بگیرم ب این فکر میکنم ک بچمو از توی خونه با امکانات و‌ بابا و ...جداکنم ببرم زیر دست خانوادم یا یه شوهر دیگه ، ب اینکه اگه بزرگ بشه بگه بابا ک مشکلی نداشت خیانت نکرد کتکت نزد

با اینکه شوهرم خودش همش میگخ برو هرکی بهتر ازمنه باهاش ازدواج کن و همش میگخ هرگوری میخوای برو

پلی من خیلی میترسم از طلاق

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
منم هفده بودم ازدواج کردم شوهر منم تسبیح میگیره دستش نماز میخونه  نماز جمعه میرفت ک دیگه عصبیم ...

آگه فقط نماز و اینا یود خوبه مثلا بریم جایی کارواحبی داریم الان بسته بشه همه جا تعطیل بشه ولی میگه من باید نمازمو بخونم براش مهم نیس

مثلا دارم خردی میکتم جلوی فروشنده ها میگه میخام برم نماز بخونم زودباش دیر شد نماز اپل وقت باید خوندو... انقد حرف میزنه ک ادمو سیر میکنه از خرید یا هرچی

روانشناس ک نمیتونه عقل بکنه توی سرش😥 اصتم نمیاد قبولم نداره ک مشکل داره چندماه میشه گاهی ک بیخواب ...

همون دمدمی مزاج بودنش خودش مشکل بزرگی که باید درمان بشه....

از طرفی اینجور آدما وقتی برن دکتر باز مدعی هستن دکتر هیچی بلد نیست..

استارتر اللن تاپيتي قبليتو خوندم فهميدم همكار هستيم 

من نميدونم دليلش چيه ولي احساس ميكنم ما معلما زيادي مستقل ميشيم و اون روحيه مديريت تو زندكي شخصيمون بهمون آسيب ميزنه 

تومدرسه ما خيلي از همكارا با طلاق عاطفي گرفتن يا كامل جدا شدن 

اكثرا هم دليلشون اينه كه شوهرشونو قبول نداشتن و شوهره از نظرشون ادم نرمالي نبوده 

من خيلي ميترسم به اين تفكر دچار بشم ....حواست باشه لطفا

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍
2738
اهل کتابه و هیچی حالیش نیست ؟! مطمعا باش یه جمله از کتاب رو هم دو روز بعد ازش بپرسی یادش نیست  ...

اره ازمون استخدتمی داشت یکماه باهاش ریاضی مار کردم ماه اخر بارداریم بود اخرش میدیدم ضرب ساده رو یادش رفته قاطی کرده هیچی نمیفهمید

شوهر من عاقله ولی هیچوقت نمیتوته از کسایی که ازارش میدن دوری کنه" مثلن یکی منو اذیت کنه بایدمن ناراحت بشم ولی طرف خودشو میگیره اینم میگه تو باید معذرت خواهی کنی"۴ ساله همه عادت کردن به کنایه زدن من اخه چونکه همه میدونن شوهرم چقد فقیره نمیدونه قهرکنه منو میاره منت کشی یه هفته میش تویه جمع دونفر که مث شیطون رو زمینن کاری کردن با حرفاشون تو جمع میخواستم جاربزنم گریه کنم بگم چی از جونم میخواین اخه چرا'برگشتم خونه گفتم دیگه تموم بع اون خدای بالا سر نمیکشم یا من یا اونا یا طلاق "خودشم دیگه خوب میدونه من زورم به یه مورچه هم میرسه زنگ زد له طرف واسه اولین بار گفت حق ندارین ادیتش کنین اوناهم پشت تلفن جیغ میکشیدن که مثلامن از که ی تاحالا اونقد پرو شودم ازحقم دفاع کنم "دلم میسوزه واسه خودم ازهیجی کم ندارم ولی همیشه بخاطراخلاق شوهرم مورد اذیتم یعنی روحم در عذابهر^اونقد استرس گرفتم خونریزی دارم "بعد اون دعوا الان قشنگ میبینم شوهرم داره منو گول میزنه برم منت کشی چون سنم کمه عادتم داده به این کارا"ولی بقران مجید ادامه بده زندگیش به ازهم میپاچه

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
استارتر اللن تاپيتي قبليتو خوندم فهميدم همكار هستيم  من نميدونم دليلش چيه ولي احساس ميكنم ما م ...

نه اتفاقا همکارای من خیلی شوهرای خوبی دارن رابطشون عالی و شوعراشونم با شخصیتن اگه بگی مقایسه کردم و اینجوری میگم قبول دارم ولی اینی ک گفتی نیست

اصن ریسک پذیری و شم اقنصادی و اینده نگری و مسیولیت پذیری هیچی نداره اگه ب بقیع بگم میخام جدا شم تعح ...

دقیقا مث شوهر منه دلم خوشه ک خیانت نمیکنه نماز میخونه بچه داری هم خوب میکنه اما اصلا زرنگ نیس دلم گاهی دعوا میخواد مثلا بگه این کارت اشتباهه من شدم شوهر همش من باید بگم این کارو بکن و این کارو نکن از نظر بقیه خوبه اما من میرم تو جمع قلبم تند میزنه ک نکنه چیزی بگه آبروم بره راستی از خودش بلد نیس دفاع کنه یه داداش داره ک از زرنگی دیگه کارش گذشته خیلی شیطانه ولی خیلی موفق تره از نظر کارروابط اجتماعی 

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔
اره ازمون استخدتمی داشت یکماه باهاش ریاضی مار کردم ماه اخر بارداریم بود اخرش میدیدم ضرب ساده رو یادش ...

سعی کن خودت مدیریت خونه رو انجام بدی 

متاسفانه اینجور ادما نمیتونن درست تصمیم بگیرن 

خودت باید یه مرد باشی

زیاد بهش نمیتونی تکیه کنی

2706