2733
2734
عنوان

شوهرم خنگه ، گاهی فکر میکنم هیچی عقل نداره😥ازش بدم اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 24630 بازدید | 242 پست
دقیقا یه بار رفتیم یکی از شهرای جنوبی بلوچ بودن ولی لباس عادی پوشیده یودن روز بعد اقاهه لباس بلوچی پ ...

میفهممت قشنگ بخدا ...

شوهر من تا این حد نیست

از شوهر من خنگ تر پسر خالمه

ولی اعتماد بنفسش اونقدر زیاده فکر میکنه خیلی شوخه و همه رو مسخره ی خودش میکنه و از این جور چیزا ...

استارتر شاید چون درآمد خودت از همسرت بیشتره و شم اقتصادی نداره دلزده شدی 

اره ولی کلا از اول بی پول بود وقتی نمیشناختمش اوایل ازدواج خیلی دوسش داشتم هرچی بیشتر میگذره بیشتر از شخصیتش چندشم میشه بدم میاد از حرفاش و اخلاقش

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم میگه زن خنگم نعمتیه  ولی گاهی اوقات واقعا گیراییم پایین میاد نمیدونم چرا😂

وااای میبینی من تو مدرسه و کلا هم کلاسیام و هم بازیام ب خصوص بجه های فامیل گیراییم بالا بود 

هر کی یکم خنگ میزد من زود بهش میگفتم خنگول یا زودی میگفتم وااا تو چقد دوزاریت کجه

حالا الان دارم تاوان پس میدم😂😂😂

💙
شاید باید بستری بشه خودت برو پیش روانشناس براش توضیح بده چجوریه رفتاراش کمکت میکنه

اگه  یکی بستری بشه میترسه بیاد ملاقاتش از وقتی پدرش مرده اینجوری شده تپش قلب میگیره اگه بهش بگیم بستری شو ک سکته میزنه

2728
باور کن همه مردا همینن فقط درصد خنگیشون فرق میکنه  البته الان بعضیا با این پست من میان از شوهر ...

شوهرمن خیلی باهوشه😂😂😂

اززیر پرده یه ملافه هم کشیدم میگه توخونه لختی نپوش همسایه روبرویی میبینه. قیافه من😤😤🤕🤕😲😲😠😠

قیافه شوهرم:😒😒😡

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خیلی سعی میکنم ولی یهویی یه کاری میکنه یه چیزی میگه ک حال ادمو منقلب میکنه مثلا بچم یکسال و دوماهش ...

شاید ب شوخی گفته خواسته مثلا مزه بپرونه 

نمیدونم عزیزم من از تمام جزئیات زندگیتون ک خبر ندارم ولی برداشت من از شوهرت این بود ک خنگ نیست طرز تفکرش با شما فرق میکنه بهترین کار اینه ک با ی مشاور خودت صحبت کنی ب حرف بقیه هم نباش ک میگن جداشو 

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹
2738
ببین استارتر نمیشه گفت خنگ هست من الان خواستم ی حرفی بزنم ولی نگفتم ولی الان میتونی یکم از پدر و م ...

خانوادش همش دعوا و استرس بوده برادرش مشکل روانی داره رابطش با خانوادش زیاد خوب نبست پدرش مرده ، توی شهر بزرگ شده درس خونده وضع مالی پدرش از بقیه فامیلا و همسایه هاشون بهتر یوده همیشه

دانشگاهم ازاد خونده

دیگه چی بگم؟

حالا حرفت چی بود عزیزم ک نگفتی

استارتر عزیز چند ساله ازدواج کردی؟با توجه به بی خوابی و فوبیاش صد در صد مشکل روحی داره فاز افسردگی و ...

نمیدونم بخدا دوقطبی بودنشو

من خودم وقتی با بقیه ام میگم میخندم ولی وقتی با اون باشم سرد میشم جدی میشم محلش نمیذارم فکر کنم خودمم دوقطبیم نه؟😂

من هشت ساله ازدواج کردم با اختساب نامزدی و عقدم

اره ولی کلا از اول بی پول بود وقتی نمیشناختمش اوایل ازدواج خیلی دوسش داشتم هرچی بیشتر میگذره بیشتر ا ...

ببین ما تو فامیلمون ی اقایی هست ک از نظر من خیلی خنگ میزد گاهی اوقات طلبه هم هست اتفاقا ولی بعضی حرکاتش و حرف زدناش میگم خدایا چقدر این خنگه! نظر من هم نیست خیلیا این نظر رو دارن (من بیشتر باهاش برخورد داشتم)

ولی مسئله میدونی چیه ؟ اینه که زن خودش ک دخترخالم میشه یکم حرف زدن بلد نیست خوب و بد رو زیاااد نسبت ب سنش ک ۲۲ هست نمیدونه

بخاطر همین وقتایی ک شوهرش چرت و پرت میگه و خنگ بازی در میاره دخترخالم اصلا براش اهمیتی نداره چون خودشم تو همون مایه هاس

💙
اگه  یکی بستری بشه میترسه بیاد ملاقاتش از وقتی پدرش مرده اینجوری شده تپش قلب میگیره اگه بهش بگی ...

ببین شوهر خاله شوهر منم اینجوریه گاهی اوقات میترسه حتی غذا بخوره  یه وقت خفه نشه الان زیر نظر دکتره یکمم دقیقا مثل شوهرت خنگ میزنه ببخشید البته حتما ببرش دکتر یا برو پیش روانشناس 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
شاید ب شوخی گفته خواسته مثلا مزه بپرونه  نمیدونم عزیزم من از تمام جزئیات زندگیتون ک خبر ندارم ...

البته با این تفاسیری ک الان گفتی شاید مشکل داشته باشه حتما اول برو دکتر خودت صحبت کن به دکترم بگو ک شوهرم ب هیچ وجه نمیاد خود دکتر بهت راهنمایی میکنه ک چیکار کنی

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹
ببین ما تو فامیلمون ی اقایی هست ک از نظر من خیلی خنگ میزد گاهی اوقات طلبه هم هست اتفاقا ولی بعضی حرک ...

اره کاش منم نمیفهمیدم ک  بخام ناراحت بشم😥

2706