2737
2734
عنوان

انتخاب بیمارستان برا زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 35 پست

بیمه دارید و همچنین بیمه تکمیلی ؟ خونتون تو تهران یا اطراف . من خودم اندیشه ام و بیمارستان خصوصی نور نزدیکمه . پارسال برای سقط جنین 19 هفته که خودم قرص خورده بودم و کیسه آب تو خونه پاره شد ، و خودم زور زدم تا اومد بیرون ، و با بی کفایتیشون دست کردن داخل رحم جفت تیکه تیکه کردن که مجبور شدم برای باقیمانده کورتاژ بشم 4100 ازم پول گرفتن ، در صورتی که اگر صبر میکرد جفت خودش کنده میشد اصلا نیاز به کورتاژ نبود. بیمارستان پولکی اصلا نرو

منم هنوز انتخاب نکردم اخه چرا سزارین و محدود کردن تو بیمارستانا الان دکتر من گفته بخوای فقط تو سه تا ...

عزیزم انتخاب با شماست

صد در صد هر مادری درایت و تدبیر خاص خودش رو داره

فقط در قالب تجربه میگم من دو نوع زایمان رو تجربه کردم

اولی سزارین

دومی طبیعی

هیچ گاه حاضر نیستم دوباره زیر تیغ برم. خواهرانه میگم اندکی بیشتر فکر کنید شاید نظرتون تغییر کرد.

امیدوارم در هر حال از انتخابتون راضی باشید بعد زایمان.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخام برم بیمارستان میلاد تهران خیلی هم خوب و تمیزه تامین اجتماعیه و رایگان دکتراشم خیییلی خوب ...

بیمارستان میلاد الان دیگه تشکیل پرونده نمیده برام

خدای مهربونم بخاطر لطف و عنایتت سپاسگزارم.خودت حافظ دختر کوچولوم باش.
منم هنوز انتخاب نکردم اخه چرا سزارین و محدود کردن تو بیمارستانا الان دکتر من گفته بخوای فقط تو سه تا ...

کدوم بیمارستانا

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2731
بیمارستان میلاد الان دیگه تشکیل پرونده نمیده برام

شاید بده زنگ بزنید بپرسید

من چهارشنبه همین هفته نوبت دکتر دارم براتون میپرسم عزیزم بهتون خبر میدم

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2738
بیمه دارید و همچنین بیمه تکمیلی ؟ خونتون تو تهران یا اطراف . من خودم اندیشه ام و بیمارستان خصوصی نور ...

بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی دارم اما فقط تا چهار میلیون پوسش میدن.سه تومن با بیمه تکمیلی و یه تومن تامین

عزیزم انتخاب با شماست صد در صد هر مادری درایت و تدبیر خاص خودش رو داره فقط در قالب تجربه میگم من د ...

اخه زایمان طبیعی هر دکتری نمیتونه تبحر میخواد نمیدونم دکترم چه جوریه از هرکیم میپرسم تجربه اش فرق داره بعد من میترسم از طبیعی بعضیا میگن میری طبیعی وسطش نتونی باز سزارین میشی اونجوری دو تا درد باید بکشم طبیعیم سختیاخودشو داره استرسا خودشو داره 

شاید بده زنگ بزنید بپرسید من چهارشنبه همین هفته نوبت دکتر دارم براتون میپرسم عزیزم بهتون خبر میدم

ممنون .بارداری قبلی که سقط شد اونجا پرونده داشتم.به همه میگفتن تا قبل از بیست هفته تشکیل میدن.شاید امسال قانونشون عوض شده باشه

اخه زایمان طبیعی هر دکتری نمیتونه تبحر میخواد نمیدونم دکترم چه جوریه از هرکیم میپرسم تجربه اش فرق دا ...

اکر تونستی خاطره زایمانمو بخون. به تموم‌سوالات جواب داده میشه. 

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

منم بخاطر کار همسرم که کلا شیفت کاریش شب هست میخوام سز بشم.بخاطر اینکه تنهام میترسم از درد زایمان چون کسی نیست پیشم

2706