2726
عنوان

انتخاب بیمارستان برا زایمان

266 بازدید | 35 پست

سلام

من هفته سی ام هستم.حدود یکسال هست که تهران اومدم ولی با هیچ جا آشنا نیستم هنوز.هنگام بارداری بخاطر عدم اشنایی با شهر اجبارا با دکتری مراجعه کردم که فامیل همسری معرفی کردند.ایشون هم فقط تو بیمارستان شهریار عمل انجام میده و میگه با هزینه بیمارستان باید حدود نه میلیون هزینه کنم برا زایمان.و تاکید داره که فقط سز بشم.کسی میتونه راهنماییم کنه؟این مبلغ زیاد نیست.چهارمیلیون فقط بعنوان دستمزد خودش میگیره

خدای مهربونم بخاطر لطف و عنایتت سپاسگزارم.خودت حافظ دختر کوچولوم باش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سر گردنه است آیا؟؟؟

بیمارستان بنت الهدی مشهد، با بهترین امکانات و کادر پزشکی، چهارتومن سزارین میکنن

ضمن اینکه تاکید روی سزارین داره، بنظرم یه جای کار میلنگه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

عزیزم دلیلشون برای سزارین چیه؟

اینو باید خدمتتون عرض کنم دکتر در کمتر از نیم ساعت ببخشید ها، شمارو سلاخی میکنه و میلیون میلیون میگیره بابتش!

این جور‌پزشک ها هیچ مسئولیت پزشکی ندارن

بفرمایید شرق‌ تهران هستید یا غرب تا بهتون یه‌ پزشک حاذق معرفی کنم

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

دکترم عبداله حیدری هستن. بیمارستان شهریار تو خ آذربایجان فقط عمل میکنه.بخاطر اینکه شش ماه پیش یه سقط داشتم و الان هم میگه نمیخوام ریسک کنم میگه سز 

خدای مهربونم بخاطر لطف و عنایتت سپاسگزارم.خودت حافظ دختر کوچولوم باش.

من میخام برم بیمارستان میلاد تهران

خیلی هم خوب و تمیزه

تامین اجتماعیه و رایگان

دکتراشم خیییلی خوبن

و دقیقا من برای مراقبت های بارداری م رو همهمه رو اونجا میرم و واقعا از دکترم و طرز برخوردشون راضی هستم

دکترم نازنین اریانزاده 

که تو بیمارستان نیکان و تندیس و الغدیر و گاندی هپه هست

و دو تا مطب داره یوی تو تهرانپارس و یکی هم تو تندیس

و دقیقا داروهایی که تو مطب برای مریض هاش مینویسه برا من تو میلاد میندیسه

منتها اولویت بیمارستانبا طبیعیه 

اگه مشکلی باشه خدای ناکرده میبرنت سز بشی

و هر دوتاش با بیمه راااایییییگاااانه 

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

خاطره زایمان بنده اینجاس

مطالعه کنید

شاید کمکتون کنه

بنده با معصومه صابریان زایمان کردم

میتونم بگم فرشته ان

در ضمن بنده وی بک بودم!

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
عزیزم دلیلشون برای سزارین چیه؟ اینو باید خدمتتون عرض کنم دکتر در کمتر از نیم ساعت ببخشید ها، شمارو ...

من میخام برم بیمارستان میلاد تهران

خیلی هم خوب و تمیزه

تامین اجتماعیه و رایگان

دکتراشم خیییلی خوبن

و دقیقا من برای مراقبت های بارداری م رو همهمه رو اونجا میرم و واقعا از دکترم و طرز برخوردشون راضی هستم

واقعا دکتر بااخلاقیه

دکترم نازنین اریانزاده 

که تو بیمارستان نیکان و تندیس و الغدیر و گاندی هپه هست

و دو تا مطب داره یوی تو تهرانپارس و یکی هم تو تندیس

و دقیقا داروهایی که تو مطب برای مریض هاش مینویسه برا من تو میلاد میندیسه

منتها اولویت بیمارستانبا طبیعیه 

اگه مشکلی باشه خدای ناکرده میبرنت سز بشی

و هر دوتاش با بیمه راااایییییگاااانه 

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2706