2733
2734
برا انومالی ک انجام دادم بعدشم داخلی انجام دادم الان 24 میلی متره خطر سقط زیاده

اخی عزیزم ایشالا که اینطور نیست سالم و سلامت بارداریت طی میکنی

علاعمی هم داشتی لکه بینی چیزی؟تو ان تی متوجه نشدن چرا

عاشقتم مرد کوچک من👪
اخی عزیزم ایشالا که اینطور نیست سالم و سلامت بارداریت طی میکنی علاعمی هم داشتی لکه بینی چیزی؟تو ان ...

تنها علائمی ک داشتم درد پریودی بودفقط..من نمیدونستم سرویکس چیه اصلا هیچ دکتریَم قسمت نبوده بم بگه تااینکه براانومالی ی دکتری بم گف ک انجام بده اینو حتما، دادمو شد این

💙عاقبت یک شب از شبهای پائیز کودکِ من پا به دنیا می نهد ، آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز   "مادر"  می نهد....💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=97825613]دهانه رحمم کوتاهه احتمال سقطش زیاده براعملم دیرشده داروواستراحتم اگ بمونه هفته34 درش میارن [/ 

طول سرویکست چنده عزیزم؟

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
[QUOTE=97825613]دهانه رحمم کوتاهه احتمال سقطش زیاده براعملم دیرشده داروواستراحتم اگ بمونه هفته34 درش ...

24 میلی متر.. فکنم کمترم شده باشه چون دیگ حوصله استراحت ندارم 

💙عاقبت یک شب از شبهای پائیز کودکِ من پا به دنیا می نهد ، آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز   "مادر"  می نهد....💙
2731

از هفته چند زیر 30شد؟برامن30میلیمتر

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
از هفته چند زیر 30شد؟برامن30میلیمتر

از هفته 18 ک متوجه شدم همین بوده 

هفته چندمی؟ 

استراحت کن خیلی تا انشأالله بالای 37 هفته بشی یعنی چی حوصله ندارم چیزی نمونده بیشتر راه و رفتی استراحت کن هیچ کاری نکن تا انشأالله به سلامتی بغلش کنی

استراحت کن خیلی تا انشأالله بالای 37 هفته بشی یعنی چی حوصله ندارم چیزی نمونده بیشتر راه و رفتی استرا ...

از هفته چهارم استراحتم ب اختیار بوده تا هفته18

از وقتی دکتر استراحتو اجباری کرده تحملش سخت شده برام 

2738

الانم پاشم برم دفترچمو تمدید کنم فردام باید برم اهواز دکتر

ب اینم میگن استراحت

شوهرم سرکاره ب خونوادشم نمیگم ک برن تمدید کنن چون....... 😕

ایشالله بسلامت وبه وقتش بیاد بغلت..دختره یاپسر؟

دختره خیلیم فضوله 

از وقتی دوماهش بودتکون خورد ویارشم ک منو از پا دراورد برا سونوها از زیر دستگاه فرار میکنه ☹️عاشقشم

دختره خیلیم فضوله  از وقتی دوماهش بودتکون خورد ویارشم ک منو از پا دراورد برا سونوها از زیر دست ...

برامنم دختره..ایشالله بسلامتی بیاد بغلت

الانم پاشم برم دفترچمو تمدید کنم فردام باید برم اهواز دکتر ب اینم میگن استراحت شوهرم سرکاره ب خونو ...

وای نگرانت شدم توروخدا استراحت کن، نذار این آخرا اتفاقی بیفته 

منم استراحت مطلق شدم فعلا میفهمم چقدر سخته، خدا سلامتی بده به همه ولی چاره چیه 

بفکر نی نی باش،  زندگیش بعذ خدا دست شماس

2706