2737
2734

سلام عزیزم..اومدم بگم برا باردار شدن منم دعا کنید.‌تازه خبر بارداری دوستم شنیدم هم خوشحال شدم هم ناراحت خوشحال ازاینکه داره مادر میشه ناراحت از اینکه چرا من باردار نمیشم.‌.لطفا برام دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم..اومدم بگم برا باردار شدن منم دعا کنید.‌تازه خبر بارداری دوستم شنیدم هم خوشحال شدم هم نار ...

انشالله شمام همین روزا باردار بشی

من و نینی برات دعا کردیم😍

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

عزیزم من هفته23 ولی هنوزم دارمش 

برامن از هفته چهارم شروع شد دیگ جدیدا قرص دیمن هیدرینات میخورم صب یکی نزدیک ب اذان مغربم یکی.. تو هم بخور

💙عاقبت یک شب از شبهای پائیز کودکِ من پا به دنیا می نهد ، آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز   "مادر"  می نهد....💙
2738
برا من هفته ۱۷ تموم شد

ینی برا منم میشه؟!!

از هفته پنج تا الان معده دردشدید  سوزش معده 

الان یک ماه استفراغ و حالت تهوع بیزاری از غذا 

اصلا از بوی غذا هم حالم بهم میخوره

اسید معدم همش میزنه بالا

سردرد

عاشقتم مرد کوچک من👪
سلام عزیزم..اومدم بگم برا باردار شدن منم دعا کنید.‌تازه خبر بارداری دوستم شنیدم هم خوشحال شدم هم نار ...

عزیزم چشم حتما من همیشه سر نماز واس کسایی که بچه ندارن دعا میکنم ایشالا زودی خبر بارداریتو میشنویم

عاشقتم مرد کوچک من👪

ویار هیشکی مثه من نبوده و نی 

حساب کنین ساعتی6بار بالا میوردم 

الانم ب زور دارو بهترم

از ساعت داروم ک بگذره میارم بالا

💙عاقبت یک شب از شبهای پائیز کودکِ من پا به دنیا می نهد ، آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز   "مادر"  می نهد....💙
به امیدخدا دیگه آخرای ویارته فقط امیدوارم ازونایی نباشی که ویارشون تا آخر بارداری باهاشون میمونه 😣

وای خدا دعا کن خوب شم واقعا حالم بده

عاشقتم مرد کوچک من👪
2706