2737
2739
منم هستم ن آنچنان خیالی مثلا خیال کنم میلیاردرم هرچی ک دوس دارم واسم اتفاق بیافته خیلی بهش فک میکن ...

درسته این  قانون جذبه

منم به قانون جذب ایمان دارم

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بیشتر مواقعم با بچه هام حرف میزنم دست اخرم دعواشون میشه میگم برید بخوابید🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂

😂😂😂😂😂

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
بجز سودابر چیز دیگه ای داد؟جون تو شهرم نیست بخرم گفتم چیز مستقیمی بده بگیرم

اره یه دونه سودابر داد یه دونه انفیه داد یه دونه یه قطره دیگه اسمش یادم رفت راستش خیلی دارو داد بهم 

2728

سلام، چ نعمت زیبایی دارید و نالان هستید.

خیالات با روح انسان عجینه، بهتره بجای فراری از خیالاتتون اونارو سمت و جهت بدید و ب بهترین نحو ازش استفاده کنید.

برای مثال خیالاتتون رو بنویسید تا مهارت در نویسندگی تون بالابره...ب مرور جای خودتون رو پیدا میکنید ک چ زمانی خیال پردازی کنید.

شایدم نویسنده مطرحی بشید...

بازگشت به زندگی.https://abzarek.ir/service-p/msg/1827551
اره منم الان بهترم خیلی ببخشید یبوستم داشتم برطرف شد 

نه من یبوست ندارم    یعنی شمام مثل من رشد موهاتون کم بود   الان بیشتر شده؟من دوطرف پیشونیم موهاش رشد نمیکنه همیشه هم کم پشته 

2738
سلام منم خیلی خیال پردازی میکردم که رو اعصابم خیلی تاثیر میذاشت رفتم طب اسلامی گفت سودات بالاست دارو ...

ازکجا باید بفهمم که سودام بالاست؟

با اینکه توانایی اقایون نسبت ب خانم ها در خیال پردازی کمتره 

اما من هیچ وقت مایل نیستم ازشون فاصله بگیرم، همه ب خیالاتشون واسع ادامه زندگی نیاز دارن

بازگشت به زندگی.https://abzarek.ir/service-p/msg/1827551
دقیقا😭

خودت آدم اجتماعی هستی؟؟ روابط عمومیت خوبع؟؟اعتماد بنفست پایین نیس؟

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
نه نیستم مثلا میخوام واسه جذب یه چیزی رو تجسم كنم دو دقیقه بزور میتونم رویاپردازی كنم. كاش تجسمم قوی ...

خیلی خوشبحالت

من تقریبا اینجورم . بیماریه؟ 

معمولا ادمایی که اینطورین خودشون متوجه هستند که کیفیت خیال پردازیاشون با بقیه متفاوته

خیال پردازی تنها نشونش نیست 

اگه دوست داشتی یه تاپیک در این مورد دارم تو گوگلم سرچ کنی خیال پردازی ناسازگار  علایمش میاد 

2706