2733
2734

تازهn6 گذاشتم رو موهام,کمی ساقه موهام دراومده و بد شکله,یه هفته دیگه عروسی مجللی دعوتیم,کمی از رنگ n۶ مونده,چی قاطیش کنم که خوشرنگ بشه و بزارم موهام?

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دودی c7

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2731

بهترین کار برای عروسی مجلل های لایته

اگه گمک داری کلاه بگیر از توش نصف موهاتو دربیاره لایت مشکی دربیار از توش اگه می تونی آ ایشگاه بری لایت روشن کنی که دیگه چه بهتر

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
2738
رنگ زرد ساده ای که بعد رفتن رنگ مو میمونه

میتونی دودی نه رو بااکسیدان نه و سه سانت واریاسیون نقره ای و یه سانت واریاسیون سبز بذاری میشه عسلی،واریاسیون هارو نزدی هن میشه اما اونا خوشرنگ تر میکنن،دیگه ان 6 رو قاطی نکن

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
بهترین کار برای عروسی مجلل های لایته اگه گمک داری کلاه بگیر از توش نصف موهاتو دربیاره لایت مشکی درب ...

قدیمی نشده?رنگ زرد و طلایی توش چندتا مش مشکی,زاخار نیس?

میتونی دودی نه رو بااکسیدان نه و سه سانت واریاسیون نقره ای و یه سانت واریاسیون سبز بذاری میشه عسلی،و ...

ممنون گلم,خیلی.خوب راهنمایی کردی,ولی میخواستم ساده و ارزون در بیاد واسم,گفتم این رنگو که دارم یکی دیگه بگیرم قاطی کنم با این خودم بزارم تو خونه که کمی فرق کنه با دفعه ی قبل,یه رنگی بگو که با این قاطی کردنی مثل دکلره شه و خوب در بیاد,ممنونتم

قدیمی نشده?رنگ زرد و طلایی توش چندتا مش مشکی,زاخار نیس?

الان دیگه همه چیز مده

ولی کلا لایت روشن باشه جذابتره اما تو خونه درآوردنش ریسکه

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
ممنون گلم,خیلی.خوب راهنمایی کردی,ولی میخواستم ساده و ارزون در بیاد واسم,گفتم این رنگو که دارم یکی دی ...

اون رنگ هم عسلی میشد،خب بالاخره باید یه رنگ بخری اون رنگ روشن ترین رنگ بدون دکلره میشه،اگه نخوای رنگ دیگه بگیری میتونی باهمون رنگ ریشه گیری کنی

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹