2752
2734
عنوان

حکمت خدا برای اون بنده ای که ده سال منتظر بوده و بعد بچه دار شده چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12561 بازدید | 83 پست

من دیر شدم و خوشحالم چون هم درسم تموم شد هم وضعمون بهتر هم خودم پخته تر شدم الان خوشحالم که اون اولا که میخواستم نشد

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم

بچه ها یه چیزی بگم بهتون

خدا ایستاده تا بندش ازش چیزی بخاد و اجابت کنه

ولی کارهای خودمونه ک باعث میشه رسیدن ب خاسته به تعویق بیفته وگرنه خدا در لحظه کن فیکون میکنه

و اینکه در مقابل خاسته ای ک اجابت نمیشه هزاران نعمت دیگه به بندش میده تا زمان اجابت برسه

اگه صبور باشی و چرا چرا نکنی زودتر ب خاستت میرسی

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بعضی وقتها به این فکرمیکنم که چرا خدا میزاره ذوب وشوق داشتن اون چیز ازبین بره بعد بهش بده..واقعن ...

چون باید از هر چیزی اول بگذری تا بعد بهش برسی

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
2731
من سوالم چیز دیگه ای هست... من میگم خدا چرا ۸ سال شما رو منتظر گذاشت؟ نمیتونست حالا بعد یکی دو سال ب ...

خدا صلاح مارو بیشتر میدونه تو فکر شاید اون موقع میداد فلان مشکل پیش میومد شاید اون موقع شرایط بچه داشتن نبود تو کار خدا نباید دخالت کرد حالا که بعد ۸سال داده ادم باید شکرگزار باشه به جای اینکه بگه چرا زودتر نداد

لطفا برای اینکه آرامش زندگیم برگرده دعا کنید و یه صلوات بفرستین♥️🥺
حتما حکمتی بوده بنده ازش بیخبره ،بچه ی که چند سال براش تلاش کنی و منتظرش باشی خیلی بیشتر قدرش رو مید ...

من بلایی سر بچه م نمیارم... هروقت بیاد خوب ازش نگهداری میکنم و برام عزیزه

من بعد ۱۶ سال بچه دار شدم و خدا رو شاکرم بخاطرش  وقتی بچه دار شدیم ک ب بلوغ فکری رسیدیم  ...

شما اون پست منو بخونید دقیقا شرح حال شماست

منم بعضی وقتها به این فکرمیکنم که چرا خدا میزاره ذوب وشوق داشتن اون چیز ازبین بره بعد بهش بده..واقعن ...

دقیقا... من الان سی سالمه و بچه میخوام. نمیخوام وقتی چهل سالم شد و دیگه حوصله شو نداشتم بهم بده

بعدش اصلا‌مزه نمیده

مزش مهم نیس مهم اینه ک باعافیت باشه

به من چرا نمیده؟ من الان سی سالمه... کار ناتموم هم ندارم

عزیزم شما از اینده خبر داری که میگی همین الان باید بده ؟همش میگیم چرا چرا ولی تو نمیدونی که چه ها قراره انفاق بیفته که نمیده شاید میخواد از اینی که هستی بهتر تر بشی بده هیچ وقت به خدا نگو چرا فقط بگو به خودت سپردم

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
به من چرا نمیده؟ من الان سی سالمه... کار ناتموم هم ندارم

با خدا خیلی حرف بزن بگو خدا تقصیر توئه ک ب من بچه ندادی

با خدا معامله کن یه تغییری تو زندگیت تو رفتارت بده تا خدا دعات را اجابت کنه

استارتر من نمیخواشتم با اولین نزدیکی الکی الکی حامله شدم درکت میکنم من دلم میخواست از این خونه نحس و شوم برم تا بچه دار بشم موندم و اذیتها و حسادتها جاری و بردارشوهرمم ۱۰۰برابر شد😔الآن پسرم ۱۸ ماهشه انقدر برادرشوهرم بی فکره میزارتش تو تریلی روشن میاد خونه به چایی خوردن 😐خدایا خودت دادی خودتم حفظش کن فقط

اً
2706