2737
2739
عنوان

دوستان ازم خواستن فوت و فن ژله و دسر ها رو بگم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 10448 بازدید | 277 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😍😍😍😍

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2731
پاناکوتا میوه ای ، یا دسر رنگین کمانی عمودی

روش درست کردن پاناکوتا رو سرچ کنید

خیلی خیلی آسونه 

هر چقدرم خرابش کنید میتونید دوباره اب کنید و استفاده کنید

فقط یه چیزی بگم اگر از میوه کیوی یا اناناس استفاده کردید حتما میوه رو بپزید چون نمیزاره ژله ببنده و کلا اون قسمت وا میره

فقط روش عمودیشو توضیح میدم

وقتی پاناکوتا بست به دلخواه اول  روشو با چاقو علامت بزنید و عمیق تا انتهای ظرف برش بزنید اون قسمتایی که میخواید رو با قاشق در بیارید

بعد میوه ها رو بچینید و ژله الوئه ورا ی سرد رو بریزید رو میوه ها 

وقتی ژله سفت شد اون تکه پاناکوتایی که قبلا جدا کردید 

اب کنید و بریز روی دسر 

این دسر خیلی راحت جدا میشه

البته اگر قالب فلزی باشه خیلی راحت تره

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
یخوب جااب سردمیریزی؟بایدیخ اب شه پیگه؟

بله هم میزنی اب بشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
قالب هاتو بده من😞

قابل شما رو نداره

این قالب هارو خیلی وقته دارم 

راحت پیدا میکنی

2740

@دخترررررررربابااااام    

@77mani    

@mamaneerfon    

@maryamiii72    

قبل هر چیزی قالب چرب کن بعدش ژله رو با چاقو جدا کن  زیرش چند دقیقه سشوار گرم بگیر مراقب باش ا ...

باشه عزیزم مرسی فداتشم😍😍

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
باشه عزیزم مرسی فداتشم😍😍

خواهش میکنم

عزیزمژله چی بگیرم؟ 

ژیلوس (جیلوس) فکر میکنم خیلی خوب نبود من راضی نبودم

کدر هستش ژله اش

من به همسرم گفتم خراب شده که کدر شده

بنظر شما نرماله که ژله کدر بشه؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️