2733
2734
عنوان

دوستان ازم خواستن فوت و فن ژله و دسر ها رو بگم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 10449 بازدید | 277 پست

یه سوال دیگه هم دارم

تو این عکس ژله ها با شیر مخلوط شدن یا با بستنی؟

من دلم میخواد ژله هام این شکلی بشه دو رنگ نشه و بستنی زیر ژله حالت ته نشین نباشه و یکدست باشه.برای اینکار ژله مناسبه یا شیر؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم شما چه جنس قالبی رو پیشنهاد میدید؟ فلزی یا سیلیکونی یا پلاستیکی؟ از قالبهای سیلیکونی ر ...

از قالب سیلیکونی خیلی راحت تر جدا میشه

ولی باید قبلش قالبو چرب کنید و زیرش حتما سینی بزاری

وگرنه موقع جابه جا کردن ژله وا میره

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
یه سوال دیگه هم دارم تو این عکس ژله ها با شیر مخلوط شدن یا با بستنی؟ من دلم میخواد ژله هام این شکل ...

این ژله چون رنگش شفاف نیست از شیر استفاده کردن و رنگ خوراکی

شیر به تنهایی کمرنگ میکنه حتما باید رنگ بریزی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728
از قالب سیلیکونی خیلی راحت تر جدا میشه ولی باید قبلش قالبو چرب کنید و زیرش حتما سینی بزاری وگرنه م ...

یعنی وقتی چرب کردمو ژله رو ریختم توش قالبو بزارم تو سینی؟یعنی چی؟چرا باید وا بره؟

یعنی وقتی چرب کردمو ژله رو ریختم توش قالبو بزارم تو سینی؟یعنی چی؟چرا باید وا بره؟

اول چرب کن قالبو بزار تو سینی و ژله رو بریز

چون موقع جابه‌جا کردن بدون سینی ، قالب‌که‌ نرم باشه ژله از هم جدا میشه

2738