2737
2739
عنوان

انتقاد از فیلم شبی که ماه کامل شد

12099 بازدید | 44 پست

قبول دارم خانواده ریگی بد بودند و تروریست

ولی چرا از فائزه قهرمان ساختند?

چرا توی ۱۴ سالگی با یک فرد کاملا غریبه با یک یا دو برخورد ازدواج کرد.

ازدواج نسنجیده و عجله ای در کل خوب نیست

حالا اگر طرف ریگی نبود کار خوبی کرده بود با یک نگاه بی منطق عاشق شده بود?  

خودت میگی دختر چهارده ساله.... 

دخترچهارده ساله کجا عقل درست و حسابی داره 

بر اساس قاطی شدن هورمونا تصمیم میگیره

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فیلم رو ندیدم     ولی اکثر منتقدین ی که سطح بالا هستن (منتقد هستن نه حاشیه نویس)  از فیلم انتقاد کردن و خوشش شون نیومده   و از اینکه جشنواره فجر بهش سیمرغ داد   تعجب کردن

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

هر چقدرم اشتباه کرده باشه سزاش اون مدل مرگ نبود

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2740

بحث عشق فايزه در واقعيت مطرح نيست.چرن فيلم هاي درام فروش بهتري دارن قضيه بيشتر حول فايزه و داستان عاشقانه اون شكل گرفته و نشون داده شده.در حالي كه در واقعيت اين اتفاق جنبه ايديولوژيك داشت.و ادم هايي كه براي يك ايديولوژي اشتباه اين اتفاقات رو رقم زدن

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات

جریان ازدواجش کامل توگوگل هست،باکاراش دختره رو عاشق خودش میکنه بعد خانواده ی فائزه رو پسره تهدید میکنه حتی،بعدازدواجش اخلاقش عوض میشه فائزه رو کتک میزنه،اما تو فیلم بخاطر یه سری مسائل نشون دادن که عاشقش بوده

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹