2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم خیلی سرد شدم نسبت بهش.روستای ما کوچیکه همه همدیگرو میشناسن  ابروم پیش همه رفت

،توی روستا هستی ...،،خب همه میبینند ،،شوهرت خودش رو کوچک کرده ،،من فکر کردم رفته جایی که کسی نمیشناسش،،به عرف عمل نکرده ،،و حتما میدونه عرف چیه ،،،پس اگه از روی عمد این کار رو کرده ،،،اصلا ارزش نداره بهش گله بکنی ،،

خواهی که ز هیچ کس به تو بد نرسد،،،،بد گوی و بد آموز و بد اندیش مباش😊
2728

خیلی سخته که توی بزرگترین غم یه آدم شریک زندگیش شادی کنه و این شادی رو به آدم نشون بده. ولی هر چی که بوده گذشته، شما هم گذشت کن و اوقات خودتو تلخ نکن. خدا بیامرزه پدرتو. اینم که بعضی از دوستان میگن تلافی کن و ... کار درستی نیست، ولی میتونی وقتی خدای نکرده برای شوهرت هم غم اینطوری پیش اومد بهش یادآوری کنی که کارش چقدر زشت بوده و تو هم میتونی تلافی کنی ولی اونقدر فهمیده هستی که اینکارُ نکنی. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2740

من بابام كمتر از دو ماهه فوت كرده هفته پيش چهلمش بود

سومش  كلي غرغر كرد كه تو ديگه شورش رو در اوردي و ادم فكر ميكنه خودش از زير بته در اومديم

خلاصهجنجال بازي دراورد و مجبورم كرد بريم جشن فارغ التحصيلي دختر شريكش كه من باها مشكل هم داشتم به منم گفت بزن و بكوب كه نيست بريم مراسم و برگرديم

اونجا رفتيم و جو گير شد و  دعوتشون كرد رستوران شام به مناسبت فارغ التحصيلي

رفتيماونجا و يه چيزايي هم خوردن و هر هر و كر كر منم جيگرم در حالاتيش گرفتن

اومديم خونه گفت مجبور شدم دلم برا دخترش سوخت بابا نداره

گفتم اولا بابا داره هر روزم باهاش حرف ميزنه

تو هم اينقدر نگران بي بابايي اون نباش اگه راست ميگي دلت برا من بسوزه كه من بابا ندارم

دوروز بعدش هم تولد يكي ديگه از دوستا بود رفتيم قبل اونم زنگ زد به داداشم و كلي كولي بازي در اورد كه اين شورش رو دراورده 

تازه ميگه شورش كردي ديگه

هفته گذشته هم باز تولد دعوت بوديم اونجا هم رقصيد كه البته اين مساله زياد برام اهميت نداشت

از اينكه انتظار داره من بي خيال همه چي بشم بيشتر ناراحتم

حالا من اصلا تو جمع گريه زاري راه نميندازم زير دوش حموم گريه ميكنم يا جايي كه كسي نباشه

خودش هم اذر ماه مادرش فوت كرده البته ٩٤سالش بود و كلي مشكل داشت اما باباي من… اخ باباي من كه قرار بود بيان پيش. من مسافرت مثلا

درگير  كاراش بودم يهو  ناگهاني بدون هيچ مشكلي 

شوك شدم همه شوكه بودن

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
من بابام كمتر از دو ماهه فوت كرده هفته پيش چهلمش بود سومش  كلي غرغر كرد كه تو ديگه شورش رو در ...

خدارحمتشون کنه بخدا جیگرم اتیش گرفت وقتی شوهرم اینکارو کرد تازه من بعد دوسه ماه که یکی از فامیلا بهم طئنه زد فهمیدم چخبره.تازه شوهرم واسه عروسی مردم پیرهن مسکیشو درمیاورد

من بابام كمتر از دو ماهه فوت كرده هفته پيش چهلمش بود سومش  كلي غرغر كرد كه تو ديگه شورش رو در ...

خدا رحمت کنه پدر عزیرتون رو. خیلی سخته مخصوصا واسه ما خانما که خیلی احساساتی هستیم و همه چی عمیقا رومون تاثیر داره😢

كاري به كارش نداشته باش تو كار خودت رو بكن اون چيزي كه بهت ارامش ميده انجام بده باباي تو بوده باباي ...

درسته اما بابای این بمیره من اصلا روم نمیشه همچین کاری کنم اونم تو جمع

خیلیا از مردا از سوگواری بدشون میاد

شوهر من اون روزی که مادربزرگش فوت کرد تو راه قبرستان  آهنگ شاد گذاشته بود توی ماشین و ویراژ میداد

اصلاااا انگار نه انگااااار

در حالی که فقط یدونه مادربزرگ داشت و خییییلی دوسش داشت

کلا شوهرم از غم و ناراحتی بدش میاد به جز محرم و صفر کل ایام سال اهنگ شاد توی ماشینش میزاره یا تو خونه با گوشی

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2706