2737
2739
اینا احساسات ندارن انگار  من داییم فوت کرد تا یه سال یادش بودم و گریه میکردم

عزیزم منم قبل سال مادربزرگم عروسی گرفتم حدودا شش ماه بعد! 

به نظرم ادم باید زنده ها رو دریابه! تازه بابام خیلی هم موافق بود... 

اما بحث ظرفیت روحی فرق داره... مثلا من میتونم عروسی برم اما تا یه سال بعد از فوت عزیزم غصه داشتم! حالا اگر حال روحیم بدتر بود کلا عروسی هم نمیرفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه شوهرت خوبه بزار پای نادونی یا اینکه بزور بلندش کردن فراموش کن   شما از کجا ف ...

من پیش یکی از فامیلا تعریف شورهمو کردم گفتم اخلاقش خوبه و اینا بعدش برگشت گفت اره توروخدا شوهرت تو عروسی پسر منم رقصیده بعدش دوزاریم افتاد کهچی گفت

عزیزم خدا رحمت کنه پدرتونو  بالاخره مردن برای همه هست .واقعا خودش هم فوت کنه دوست داره سریع فر ...

من رفتم يه گوشه نشستم ديگران اومدن همدردي كردن   لباسم هم سياه بود اومدن عكس گرفتن مثلا لبخند ميزدم بعد كه عكسا رو ديدم معلوم بود بغضم

نميشد نرفت وضع روحيم هم خيلي ناجور بود جاريم هم پدرش فوت كرده بود اومده بود برا سربه سلامت اولش گفت من جات بودم نميرفتم بعد ده دقيقه نظرش عوض شد و گفت برو جاهاي شاد و سرت رو گرم كن

خودش فهميد وضعم بحرانيه

من نتونستم عزاداري كنم برا همين يه حالت بدي توم هست اوايل حالت سكته داشتم دست از همه ي شسته و اماده رفتن

-اريم ميگفت تو دوتا بچه كوچيك داري بايد به اونا برسي بايد از اين حال دربياي

اتفاقا اروم بودم نه دادي نه فريادي. هيچي فقط سكوت و اشك

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2731
دقیقا مردادوست ندارن واقعیت ها رو ببینن تو این جور مواقع هم با این کارهاشون میخان فراموشش کنن 

دقیقااا زدی به هدف

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

در اصل که عروسی نباید میرفت بعدم عزیزم منم یکی از عزیزانم فوت شد فکر میکردم همه باید اندازه من عزادار باشن و رفتارشون درست مثل من باشه یا اینکه شادی نکنن ولی بعدش که از سوگ خارج شدم و خوب فکر کردم دیدم اون احساسی رو که من داشتم نمیتونه کسی دیگه داشته باشه اصلا نباید توقع داشته باشم 

شوهر شما هم وقتی تو جو قرار گرفته شما هم که نبودی که جلوت رعایت کنه پس یک شب اتفاقات افتاده رو فراموش کرده و خب رقصیده 

واقع نگر باش وقتی عزیز یک نفر دیگه فوت میشه ما آدمها اصلا اون حسی که طرف درک میکنه رو نمیتونیم درک کنیم

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
من پیش یکی از فامیلا تعریف شورهمو کردم گفتم اخلاقش خوبه و اینا بعدش برگشت گفت اره توروخدا شوهرت تو ع ...

ببین تا قبلش فکر میکردی خوبه پس الانم تغییری نکرده که با یه حرف دیدت رو نسبت بهش عوض نکن بعدم درد دل کن پیشش از احساسی که پیدا کردی بگو 

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

دقيقا هر كسي وضعيت روحيش فرق ميكنه 

يه تولد دو هفته پيش رفتم فكرش رو بكن نزديك چهلم بابام بود مامانم رو هم برده بودن برا عمل و بعدش هم زنگ نزدن بهم خبر بدن چي شده منم زنگ ميزدم جواب نميدادن دقيقا مثلبرنامه بابا كه كسي جواب نميداد نميگفت چه خبره اين تولدش هم يهو اهنگ گذاشتن و بزن و بكوب حالا مثلا خودموني بودن و كلا ١٠-١٢ نفر بوديم و ميتونستن رعايت منو بكنن ( تولد قبلي ٤٠-٥٠ نفر بودن يه اهنگ لايت ذاشته بودن و بيشتر در حال حرف زدن و سرو غذا بودن نميدونم شايدم من حواسم نبود و نفهميدم) اينجا برگشتم از صاحبخونه عذرخواهي كردم كه من برم گفت نه ميخواي بري خونه گريه كني بمون همينجا

گفتم مراسمتون خراب ميشه من حالم خوب نيست نميخوام برنامه شما هم به هم بخوره خلاصه نذاشت  و مجبور شدم بمونم

2740

زياد خودت رو ازار نده مردا همينن انتظار نداشته باش پا به پات عزاداري كنه

بابات هم راضي نيست تو غم باشي

اينا رو خودم ميدونم همه هم به من ميگن ولي من دست خودم نيست ميخوام شاد باشم ولي نميتونم يقين دارم كه بابام ميخواد روحيم عوض بشه چون نسبت به اشكاي من خيلي حساس بود يه حس بيچارگي بهش دست ميداد و هر كاري ميكرد كه من از اون حال در بيام الان كه نميتونه عذاب ميكشه ولي به خدا دست خودم نيست همينا هم ناراحتم ميكنه بميرم واسش گذاشت من برم اونوقت خيالش كه راحت شد من رسيدم رفت 

شايد ميدونست من نميتونم تحمل كنم گذاشت برم بعد

من از دوست پسرِ آشغالم توقع نداشتم

شماهم از شوهرت نداشته باش

کلا از کسی انتظار نداشته باش وگرنه فقط خودت اذیت میشی

دیگ خونوادشو ادم حساب نکن

اون ک احترام و ارزشی برا خونوادت قائل نبود

الهی عاقبت بخیری را نصیب هممون کن

استارتر ببخشید یک سوال دارم . بقیه هم اگه دوس داشتن جواب بدن لطفا

چند وقت بعد از فوت پدرت تونستی با همسرت رابطه جنسی داشته باشه؟ منظورم اینه اولین رابطه بعد فوت پدرتون کی بود ؟ 

به من يه مشت قرص داد كه بخورم هر وقت هم ناراحتي منو ميديد شكايت ميكرد به اون بندگان تازه عزادار كهاين قرصاشو نميخوره اونا رو ناراحت ميكرد 

حالا من قرصا رو ميخوردما ولي ميگفت قرصا رو ميريزي دور الكي ميگي وگرنه بايد اروم ميشدي

خیلی بی شعوره خیلی بابای من هفت ماهه فوت کرده شوهرم هنوز لباسش سیاهه میگه تا تو لباست سیاهه منم رنگ شاد نمیپوشم

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍