2733
2739

درکت میکنم،شوهر منم واسه مراسم عروسی فاکیلای خودش پول نمیداد لباس بخرم باید از بابام میگرفتم میرفتم خرید،دریغ از هزار تومن که بده من شاباش بدم،عید هم با پدرشوهر مادرشوهرم رفتم عید دیدنی نیومد ایشون،یه موجود غیر اجتماعی بود که فابل تصور نیست

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی خب بهش بگو با داداشم دعوات شده تقصیر من چیه.نمیشه هزینه های ارایشگاه و لباسو از بابات بگیری؟

با داداشم دعواش نشده چون به من پول نمیده من باهاش قهرم

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 
2728

چه بد

عزیزم الان دعوا رو بریز دور 

برو تو فاز مظلومیت و بگو نیاز دارم به کمکمت و خیلی خوشحال میشم بیای 

اول سعی کن راضیش کنی به اومدن.بعد کم کم چیزای دیگه

حتی بگو اگه اجازه ندی نمیرم(البته اینجا به شوهرت ربط داره من اینو به شوهرم بگم همه کار برام میکنه) خلاصه شوهرتو ببر بالا

نیاد ول کن مهم نیست چهارروز حرف نزدی بدترشده اشتی کن وهمونا روکه داری بپوش برو تومجلس بگو‌همسرم مسافرت فوری کاری براش پیش اومد مهم نباشه برات کی بدش میاد کی نمیاد

من یه قرون شادباش ندادم‌نه به برادرام نه غریبه ها این دیگه چه رسم بیخودیه

درضمن مردا برای خانواده وفامیل خودشون سنگ تموم میذارند اماتوقع نداشته باش برای شماخانواده ات‌ همون خرج روبکنه

حوصله داریا خودت برومگه مهمه اون بیاد یانه

من این سالها همه جاتنها رفتم همه هم میدونند اخلاق همسرمو که منزوی هست وناراحت نمیشند امامهمون دوسته 

حالا متعادل خرج کن ولی باید آشتی میکردی تا امروز  الانم بشین حساب کتاب کن تا میشه از مخارج بزن ...

شوهرم من همیشه اینجوریه اگه بدونه ما یه مراسمی داریم یه هفته قبلش دعوای بیخودی راه میندازه که من ازش پول نخوام ولی خودشون مراسم داشتنی میبره خرید آرایشگاه و ...

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 
2738
چه بد عزیزم الان دعوا رو بریز دور  برو تو فاز مظلومیت و بگو نیاز دارم به کمکمت و خیلی خوشحال ...

پس برای این شوهرم این جمله رو همیشه بهم‌میگه😁

فهمیدم یه عمر خرم کرده😂

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
شوهرم من همیشه اینجوریه اگه بدونه ما یه مراسمی داریم یه هفته قبلش دعوای بیخودی راه میندازه که من ازش ...

همینو بهش بگو

بگو بالاخره اونم یه جا گیر میوفته در روی یه پاشنه نمیچرخه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

اخ اخ

که مثل همین من داشتم

عروسی داداشم لباسی که برای عروسی خواهرشوهرم خریده بودم پوشیدم حالا اون هیچی

یه روز. قبل از عروسی بی خودی بهونه گرفت که چرا با من مشورت نکردن خانودده ات با لگد. زد. توی دهنم

چشمم کبود. بود دهنم باد. کرده بود

از اون طرف هم خانواده ام میگفتن خوبه تک داماد اصلا نمی پرسه کاری چیزی دارین یا نه

ولی به خاطر. ابرو. خودم و. خانواده ام باهاش راه اومدم و. مهربون شدم

به فامیل هم گفتم از. پله ها افتادم زمین صورتم کبود شده

کادو. عروسی هم یه سکه گرفتم دادم

ولی خدا. ازش نکذره

بعد. از مراسم پدرش دراوردم

هنوزم بعد. از. شش سال یادم نرفته اشغال چه کار. کرد

شوهرم من همیشه اینجوریه اگه بدونه ما یه مراسمی داریم یه هفته قبلش دعوای بیخودی راه میندازه که من ازش ...

الان اتفاقی هست که افتاده بهتره بری و عاقلانه ازش پول بخوای اول کمتر بگو بعد کم کم  رقمو ببر بالا مثلا بگو با انقد کارم راه می افته بعد بگو نه یکم دیگه بزار روش 

البته این کاری نیس که الان بخوای انجام بدی چون دیر شده میگم باید از قبل یه فکر بهتر میکردی نه روز جشن

خدایا شکرت