2737
2734
عنوان

شما جای من بودین چیکارمیکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 49 پست
واقعا؟ینی توانشو دارم؟خیلی خستم

شوهر منم بیکاره،بینه نیستیم،یک ماه دیگه هم بچمون بدنیا میاد نمیدونیم باید چکار کنیم واقعا ولی میگم خودش روزیشو میاره،تو که میگی ۲تومن هم حقوق داره شوهرت،ولی من فقط آرامش میخوام از زندگیه خودم،با این وضعیت بی پولی من و شوهرم خوش باشیم برنده ایم وگرنه اگه بخوام حرص بخورم و خودمو داغون کنم که دیگه باید برم بمیرم،عشق مجانیه خوشحال بودن و آرامشم مجانیه،بخاطر پول مردتو ول نکن

بچه ها ممنونم ک هستین و خواهرانه بهم راهکار میدین بعضیاتون کاملا از روی عقل بهم راهکار میدین و بعضیاتونم از روی احساس

خودمم دقیقا بین این دو موندم

پیش خودم میگم 1سال دیگ تحمل کنم شاید خدا خواست و مشکلاتمون حل شد

بعدش میگم چرا 1سال دیگ از عمرمو تباه کنم اگ قرار بود بشه تو این 9سال شده بود

خیلی تصمیم گیری سخته برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم بیکاره،بینه نیستیم،یک ماه دیگه هم بچمون بدنیا میاد نمیدونیم باید چکار کنیم واقعا ولی میگم خ ...

چقدر خانمی شما،و چقدر زن قوی هستی

چقدر شوهرت و نی نی تو راهیت خوشبخت ک ی همسرو مادره مهربونی مث تو دارن

با توجه به تاپیک قبلی که نوشتی انقد شوهرت بی پوله و کسی رو نداری پشتت باشه،جدا هم که بشی دولت پشت اونه چون هیچی نداره مهریه رو پدرت درمیاد تا بگیری به این راحتیا مهریه به کسی نمیدن،فقط اسم مطلقه بودن میزنن رو پیشونیت و صدتا انگ بهت میچسبونن هر روز صدتا پیشنهاد بهت میدن که از اینی که هستی بیشتر احساس بدبختی کنی،تو جامعه ی ما کی به زن بها دادن که انقد راحت دم از طلاق میزنی

2731
چقدر خانمی شما،و چقدر زن قوی هستی چقدر شوهرت و نی نی تو راهیت خوشبخت ک ی همسرو مادره مهربونی مث تو ...

لطف داری عزیزم   ممنونم،شماهم زن خیلی قدرتمندی هستی که برای مشکلاتت دنبال راهکاری و باهاشون میجنگی و کوتاه نمیای

میدونم گلم حداقل تو این مورد کلافگی و خستگی و بریون رو درک میکنم پس یادت باشه تصمیم جدی بگیر و وقتی ...

مرسی ک برام وقت گذاشتی نمیدونی چقدر حرفاو راهکارات برام با ارزشن ممنونم 

2738

ببین من داداشم طلاق گرفته دیدم از نزدیک اینایی رو که میگم،زنش دربست خودشو گذاشته در اختیار وکیل و رییس دفتر قاضی و خود قاضی که کاراشو راه بندازن رسما خراب شده دیگه،با این حال هر ۴۵ روز باید بیاد دادگاه انقد این در و اون در بزنه یه رب سکه داداشم ببره بندازه جلوش،چون داداشم گفت هیچی ندارم،با این وضع اگه طلاق بگیری وضعت از اینی که هست بدتر میشه ،دو دستی بچسب به زندگیت،برای بچه دار شدن هم برو دنبال درمان های خونگی و طب سنتی و از روش خوراکی جوری که شوهرت خودش متوجه نشه درمانش کن با جوشانده و داروهای گیاهی و خلاصه با سیاست هرکار که دلت میخواد بکن

برای دست بزن و خانوادش هم یه مشاور یا روانشناس درست و حسابی برو خودت زندگیتو شیرین و آروم کن،به شوهرت محبت کن تا بهت محبت کنه،من عقیدم اینه که کل زندگی دست زنه،سیاست زن از زور بازوی مرد خیلی بیشتره

جدا از اختلافاتتون،شما که می تونی بری سر کار الان چرا نمیری؟هم اینکه مستقل میشی و هم اینکه خیلی از دعواها مال بی پولیه.وضع مالیتون برای بچه دار شدن سخته.

روی مادربزرگتم حساب نکن.فقط روی خودت حساب کن.

اول باید مشکلات تون رو حل کنین بعد برگردین سر زندگیتون 

اولین مشکل بی پولیه ، به خانواده ش بگید یا واسش کاری جور کنن یا جایی معرفش بشن

دومین بچه ست ازش تعهد بگیرید ک بره دنبال درمان

روی اعتماد به نفسشم کار کنید 

مشکل محبت کلامی رو اکثر آقایون دارن 

اگه یه زمانی دلتون واسه خودش و خونه تون پر کشیده بازم میشه این اتفاقا بیوفته

بگو شرایط دارم، باید  از بی پولی در بیایم و بره سراغ درمان . بهشون مهلت چن ماهه بده و همه پل های پشت سرتو خراب نکن و پافشاری کن ، با وعده و وعید برت نگردونن

اگه جواب نداد اونوقت خواستی جدا شی جدا شو

2706