2737
2739
عنوان

شما جای من بودین چیکارمیکردین؟

606 بازدید | 49 پست

شوهرم بی پوله شغله درستی نداره حتی بیمه ام نیستیم،تواین چندسال حتی یبارم بهم محبت زبونی نکرده،خیلی بچه ننه اس،بچه دارم نمیشه حاضرم نیست بره درمان کنه وعمل کنه،حقوقش ماهی 2تومنه که 1/400میره برا اجاره و قسط،اون600تومن باقیشم یکمش میره براخرج ماشیم یذره اش میمونه برا خرجی خونه

اگ تموم کارای طلاقوکرده بودین ورفته بودین

خانواده همسرتون میومدن دنبالتون برمیگشتین ب این زندگی ک مشکلاتش تمومی نداره؟

توروخدا قشنگ راهنماییم کنین چون نظرتون خیلی برام مهمه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانواده همسرتون یا خود همسرتون با چه عنوانی اومدن دنبالتون قول همکاری و کمکی دادن یا نه ؟ بالاخره باید یه تغییری تحولی اتفاق بیفته که برگردی مگر اینکه با خودت شوخی داشته باشی که بری دوباره همه چی از اول

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731

ایشالله خدا ب دلت ارامش بده 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738
گفتم ک بچه دارنمیشه شوهرم 27سالمه خانوادم میگن هرطور خودت راحتی

اها ببخشيد من قسمت بچه رو متوجه نشدم

اگه خانوادت مالي حمايتت ميكنن و خودتم اهل اينكه بعدا بگردي دنبال كار جدا شو به نظرم

چون هم مالي تامين نيستي هم عاطفي

جوونيت بيخود ميره

خانواده همسرتون یا خود همسرتون با چه عنوانی اومدن دنبالتون قول همکاری و کمکی دادن یا نه ؟ بالاخره با ...

تو دعواشوهرم آینه وشمعدون عروسیمو زد شکست پدر شوهرم گف من میخرمش

همین

ن هیچ قولی ن هیچ کمکی و ن هیچ معذرت خواهیی از سمته همسرم

بر میگشتم و یه سال فرصت واسه عمل و تعییر رفتارش میدادم

تا بعدا که سنم بالاتر رفت شرمنده خودم نباشم و پیش خودم بگم تلاشمو کردم

فقط یادت باشه جو ی بکشونش سمت عمل که بعدا بهت نگه تو به پام نموندی و منو بزور فرستادی اتاق عمل...

به هر حال یه سال دیگه پیزی نیست

راستی من اگه همسرم این شرایطشو داشت و ادم خوبی بود

تا تهش باهاش بودم حتی بدون بچه

🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2706