2733
2739
عنوان

بعضیا چقدر شانس دارن.

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته. حق با تو هست

من قبلا باهات صحبت كردم اگه يادت باشه

منم ٣٠ سالمه مجردم

برنامه ريزي واسه خودت داشته باش دختر

مثل زن هاي بي تحصيلات و كم فرهنگ اينقد ناله نكن

به خودت بيا

2728
درصد زیادی از کاربرا اینجا تخیلاتشون رو مینویسن بشنو و باور نکن 😂

واقعا کجا و چطور دارید زندگی میکنید که هر گیز مثبتی براتون باورناپذیر و تخیلی به نظر میرسه؟!

برام خیلی جالبه که یه عده از کاربرها، حتی در برابر ساده ترین جنبه های مثبت زندگی دیگران گارد دارن و نمیتونن بپذیرن! یعنی واقعا هیچ مورد مثبتی تو زندگی های خودتون نیس که نمیتونید باور کنید کسی این موارد رو داشته باشه؟!

کاربر “گشتا” هستم که قطع دسترسی شدم🙁
2738
واقعا کجا و چطور دارید زندگی میکنید که هر گیز مثبتی براتون باورناپذیر و تخیلی به نظر میرسه؟! برام خ ...

حقیقتش مردی ندیدم که درمقابل ناسزا شنیدن بگه عزیزم عشق منی برای همین نه باور نمیکنم مگر کمبود اعتماد به نفس داشته باشه یا ایرادی که نتوانه از خودش دفاع کنه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
حقیقتش مردی ندیدم که درمقابل ناسزا شنیدن بگه عزیزم عشق منی برای همین نه باور نمیکنم مگر کمبود اعتماد ...

دوس پسر من ميگه وقتي ببينه خيلي عصباني ام

كمبودي هم نداره

ميگه كه ارومم كنه

حقیقتش مردی ندیدم که درمقابل ناسزا شنیدن بگه عزیزم عشق منی برای همین نه باور نمیکنم مگر کمبود اعتماد ...

دنیا خیلی بزرگتر از نگاه شما و ادم های دنیا خیلی متفاوت تر از تصور شما هستن

اینکه شما چیزی رو ندیدین، دلیل نمیشه که به خودتون اجازه بدین به دیگران تهمت دورغ گویی بزنید

واقعیت اینه که ادم سالم، دیگران رو خوب و درستکار میدونه، مگر ابنکه خلافش اثبات بشه

کاربر “گشتا” هستم که قطع دسترسی شدم🙁
دوس پسر من ميگه وقتي ببينه خيلي عصباني ام كمبودي هم نداره ميگه كه ارومم كنه

حقیقتش من روی همچین رفتاری برچسب امتیاز نمیزدم واکنش درست نشونه شخصیت مثبته اینکه به یکی میدون بدی بدترین توهینها رو بهت بکنه اصلا امتیاز محسوب نمیشه 

دنیا خیلی بزرگتر از نگاه شما و ادم های دنیا خیلی متفاوت تر از تصور شما هستن اینکه شما چیزی رو ندیدی ...

البته نه در دنیای مجازی اسمش روشه مجازی نه واقعیت الان چی درمورد من میدونی جز تصوراتت که باهات شرط میبندم یه دهمش هم واقعی نیست 

2706