2733
2739
عنوان

بعضیا چقدر شانس دارن.

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 59 پست
حقیقتش من روی همچین رفتاری برچسب امتیاز نمیزدم واکنش درست نشونه شخصیت مثبته اینکه به یکی میدون بدی ب ...

منم نگفتم فحش ميدم

گفتم وقتي خيلي عصباني ام

مثال بود

گاهي ممكنه يكي از طرفين از شدت عصبانيت صداشو ببره بالا يا سردي و بي محلي كنه

اون طرف مقابل چرا با احساس و علاقه ارومش نكنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته نه در دنیای مجازی اسمش روشه مجازی نه واقعیت الان چی درمورد من میدونی جز تصوراتت که باهات شرط م ...

من چیزی در مورد شما نمیدونم

هیچ تصوری هم ازتون ندارم

به همین. لیل هم به خودم اجازه نمیدم با تکیه بر تجربیات خودم بی مهابا بهتون تهمت دروغ گویی بزنم

کاربر “گشتا” هستم که قطع دسترسی شدم🙁
منم نگفتم فحش ميدم گفتم وقتي خيلي عصباني ام مثال بود گاهي ممكنه يكي از طرفين از شدت عصبانيت صداشو ...

ایشون میگن هرچی از دهنش دروامده به همسرش گفته همسرشم بهش گفته عشقم خانمم عصبانیت بله منم غز میزنم صدامو بالا میبرم گاهی عصبیم میشم همسرم درک میکنه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2728
دنیا خیلی بزرگتر از نگاه شما و ادم های دنیا خیلی متفاوت تر از تصور شما هستن اینکه شما چیزی رو ندیدی ...

درسته

اما ادم سالم انتخابی به این اشتباهی نمیکنه که همش ناسزا بشنوه و تخریب شخصیت شه

ایشون میگن هرچی از دهنش دروامده به همسرش گفته همسرشم بهش گفته عشقم خانمم عصبانیت بله منم غز میزنم صد ...

من اونو نخوندم

منظورم اون كاربري بود كه ميگفت چرا اينجا اگه كسي بگه مرد طرف مقابلش باهاش عاطفي رفتار ميكنه همه ميگن دروغه

من اونو نخوندم منظورم اون كاربري بود كه ميگفت چرا اينجا اگه كسي بگه مرد طرف مقابلش باهاش عاطفي رفتا ...

نه مرد مهربون عاطفی بادرک وشعورم هست اما مردی که درمقابل توهین و ناسزا سکوت کنه و امتیاز بده مطمینا ادم بیماریه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2738
اخه همچین چیزی با عقل جور در نمیاد یکی بهت فحش بده تو بگی به به  چنین پسری سالم نیست

عزیزم مگه تو جامعه ما همه سالم اند؟!

این همه ادم مریض ریخته تو جامعه

این مورد مثال بود

کلا اینجا در برابر هررررر ویژگی مثبتی از زندگی کاربرها گارد دارن

درسته اما ادم سالم انتخابی به این اشتباهی نمیکنه که همش ناسزا بشنوه و تخریب شخصیت شه

دیگه سالم و ناسالم بودنش هم چیزی نیس که با دانش اندک ما و اونم با چند تا گزارش از رفتارشون، قابل تشخیص باشه

اکثر ادم ها طیفی از اختلالات خفیف تا شدید روانی رو دارن و تو جانعه ما هم که بهداشت روانیمون داغونه، اوضاع همچین گل و بلبل نیس که با منطق دو دو تا چهارتای خودتون که اونم بر مبنای تجربیات محدودتون هست، قضاوت کنید

دیگه سالم و ناسالم بودنش هم چیزی نیس که با دانش اندک ما و اونم با چند تا گزارش از رفتارشون، قابل تشخ ...

عزیزم یه سری چیزا دیگه جزو موردهای اصلی هست و وارد جزیات نمیشه

مثل کسی که کتک میزنه

فخاشی میکنه

معتاده

اینا دیگه جای شک نداره و مشخصه

در مورد خیلی از مسایل پیچیده است اما بعضی ها دیگه چارچوب اولیه و بیسیک سلامت روانی رو نداره

راجب این موضوعات اصلا جای بحثی نمیمونه

ادم سالم هم منظور سالم نسبی هست

سالم قطعی که نداریم اصلا

عزیزم مگه تو جامعه ما همه سالم اند؟! این همه ادم مریض ریخته تو جامعه این مورد مثال بود کلا اینجا ...

اخه اسم اينكار رو نميشه ويژگي مثبت گذاشت به هر طريقي و به هر انساني اعم از مرد و زن فحش بديم بعدش وايسه قربون صدقه بره يعني اينكه بيماره و به روانشناس احتياج داره

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
اخه اسم اينكار رو نميشه ويژگي مثبت گذاشت به هر طريقي و به هر انساني اعم از مرد و زن فحش بديم بعدش وا ...

متاسفانه خیلی ویژگی های بد زن و مرد رو میذارن پای علاقه داشتن و عاشق بودنش

مثل خانم هایی که کتک میخورن اما کماکان میگن عاشق زندگیمون هستیم و جدا نمیشیم

مردهایی که همش دارن فحش و ناسزا میشنون و از عشق میگن

عشق اصلا با این ها فرسنگ ها فاصله داره

به نظرم متهمش نکرده بود. یه چیزی از رو شوخی گفته بود.

کجاش شوخی بود؟مگه ابن حرفا رو به شوخی هم میزنن؟پس عقلش کم بوده

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2706