2737
2734
عنوان

دوس دارین مرگتون چجوری باشع

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 44 پست
ایشالله عمر طولانی و باعزت داشته باشی😍

نه خخخخ کلا ۳۵ بسمه

مرسی خودت داشته باشی 😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
انشالله که اونجوری نباشه. اما خوب هرکسی یه قسمتی داره عزیزم. یکی با مرگ آروم آسون میره اون دنیا یکی ...

❤❤❤❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@کیجاآملی    فدات شم نمیتونم ریپلایت کنم(گفتم جواب بدم فکر نکنی بی ادبی کردم و رفتم... 🌷🌷🌷🌷)

عزیزم اینم از بی عقلیمه دیگه وگرنه پدر خودمو دارم میبینم

چه میدونم میترسم از اون دنیا و زجرش....

خاله گلتم خدارو داره...

عزیز دلمی😘😘😘

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
فعلا زوده برات انشاالله خوشبختیو با کسی ک دوسش داری حس کنی بعد120سال تو خواب بمیری😂

خخخ فدا 

2728
واییی من خیلی بهش فکر میکنم چند وقت پیش هی ب خدا میکفتم مرگمو نشونم بده ت خواب هی هرشب التماس و‌خواه ...

دور از جون

اما انقدر پیله کردی ی چیز نشون دادن دست از سر چند و چون داستان برداری😂 نگران نباش بخاطر افکار و ضمیر ناخوداگاهت این خوابو دیدی مثل خیلی چیزای دیگه که وقتی گوشه ذهنمونه خوابشو میبینیم😉 اصلا به این چیزا فکر نکن از زندگی و زیبایهاش لذت ببر

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
دور از جون اما انقدر پیله کردی ی چیز نشون دادن دست از سر چند و چون داستان برداری😂 نگران نباش بخاطر ...

😂😂😂😂😂😂😂فدات عزیزم 

2738
عزیزم😍 امیدوارم همیشه سلامت باشی و سالها با ارامش زندگی کنی خدا خیرشون بده و رحمتشون کنه🙏 وقتی روح ...

هم بهانه و هم هنوز جا نیوفتاده که بدن بعد از دفن شدن میپوسه و حیف که اعضاء سالم که از بین برن. ولی تعصبات کور کورانا ی دینی هم بی تاثیر نییت البته نه برای همه ولی برای اکثرا

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
هم بهانه و هم هنوز جا نیوفتاده که بدن بعد از دفن شدن میپوسه و حیف که اعضاء سالم که از بین برن. ولی ت ...

توجیهات دینی که بعضیا میارن واقعا مسخرس! اما دلیل افرادی مثل همسرم شاید اینه که دوست ندارن تصویری که از عزیزشون تو ذهنشون  دارن  هنگام دفن خرابشه  چون هنوز مرگ رو درک نکردن و باور ندارن اون ادم دیگه رفته تو ی دنیای دیگه و تصور میکنن نباید به اون جسم اسیب زد😑

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
توجیهات دینی که بعضیا میارن واقعا مسخرس! اما دلیل افرادی مثل همسرم شاید اینه که دوست ندارن تصویری که ...

بله این هم درسته . ☺

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

در پیری .در رختخواب .حتما هم شب باشه و کس زیادی دور و برم نباشه .فقط یک نفر .بچه یا نوه یا خواهرام که جمع و جورم کنن .دهنم و چشمام باز نمونه . دلم نمیخواد آدمهای زیادی منو در حالت احتضار ببینن .تو خونه خودم باشم . کلا هم ی روز بیشتر تو رختخواب نیفتم . تا دم مردن هم خودم برم دستشویی .

واقعا از خدا مرگ راحت میخوام .

امیدوارم به خواستم توجه کنه

2706