2733
2734
عنوان

دوس دارین مرگتون چجوری باشع

213 بازدید | 44 پست

انشاالله ک عمرتون طولانی باشه 

ولی خب همه ما یه روزی میمیریم دوس  دارین چطوری باشه مرگتون؟

من خیلیییی دوس دارم اعضای بدنم اهدابشه خیلی اینجوری چن نفرو نجات میدم قبل از مرگم به زندگی برمیگردن 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من هم دوست دارم تو خوابم مرگ مغزی بشم و تمام اعضاء بدنم که قابل اهداء باشن اهداء بشن. حتی کارت هم دارم به همه هم گفتم. نمیبخشمشون اگه بر خلاف حرفم عمل کنم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

منم خیلی دوست دارم اهدا کنم هم به این دلیل که شاید چند نفر زندگی دوباره بگیرن و هم شدیدا فوبیای زنده شدن تو قبر دارم😖 اما شوهرم شدیدا مخالفه اما یواشکی میخوام برم فرمشو پر کنم

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
2738

من دوست دارم سرطان بگیرم و زجر بکشم تا بلکه کمی از گناهانم  پاک بشه

جدی دارم میگم

خیلی بهش فکر کردم

یا اینکه یه مدت درد بکشم و بعد مرگ مغزی تا اعضای بدنم رو اهدا کنن هر چمد کلیه هام دیگه تو این  سن خییلی یه درو کسی نمیخوره😢

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
بخابم صبح پا نشم دیگه  البته خیلی از مرگ میترسم  ایشالله که هممون عمر باعزت داشته باشم&n ...

انشاالله

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
بخابم صبح پا نشم دیگه  البته خیلی از مرگ میترسم  ایشالله که هممون عمر باعزت داشته باشم&n ...

انشااله

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
منم خیلی دوست دارم اهدا کنم هم به این دلیل که شاید چند نفر زندگی دوباره بگیرن و هم شدیدا فوبیای زنده ...

اگه مخالف باشه حتی اگه کارت داشته باشی اون راضی نباشه دیگه اهداء صورت نمیگیره

دوست دارم بعد از نود سالگی توی صندلی راحتی پشت پنجره ی خونه رویایی ام در مقابل یه منظره عالی در حالی که لم دادم و کتاب مورد علاقه ام رو میخونم و یه لیوان دمنوش هم کنار دستمه خوابم ببره و دیگه بیدار نشم 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید