2733
2734
عنوان

دارین تو فامیلتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آجی تیغ ماهی چرا🥴🥴

سلام گلم😍

والا دو تا روایت هست

یه عده میگن پسرش ماهی پر تیغ میخره و عینکش رو ور میداره تا خفه بشه  واسه اموالش و البته  اینو رد کردن اقوام...

ولی روایت دوم میگن خودش کوتاهی کرده و تیغ پریده گلوش از بس تند تند غذا میزده😉😉

خلاصه نور به قبرش بباره

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

ان شاء الله که خدا روح پدر بزرگت رو غرق رحمت کنه ❤️

ان شاء الله دایتت همیشه سلامت و سرزنده باشه❤️اللهی هیچ وقت ناراحتی و مریضه هیچ رو نبینی اونم وقتی تا این حد عاشقش باشی 💋💋💋💋

اره داریم بابام با اینکه از همه کوچیکتره ولی عزی دله همه و دوای درده همست🤩🤩🤩🌹🌹🌹🥰🥰🥰

2731
چقدر خوبن این آدما.خدا عمره با عزت به همسرتون بده

ممنونم‌عزیزم

چقدر دعات قشنگ بود

آرومم کرد

خدا عمر با عزت به عزیزانت بده❤

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏
سلام گلم😍 والا دو تا روایت هست یه عده میگن پسرش ماهی پر تیغ میخره و هینکش رو ور میداره تا خفه بشه ...

سلام عشق ساری چطوری💋💋❤️❤️🤩🤩

ای اللهی نور به قبرش بباره والله فک کردم شوخی کردی 

خدا رحمتش کنه 

من ندیدمشون ولی ممنون

همچینن رفتگان شمارو🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
سلام گلم😍 والا دو تا روایت هست یه عده میگن پسرش ماهی پر تیغ میخره و عینکش رو ور میداره تا خفه بشه ...

نه بابا اولی خیلی دور از ذهنه 

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏
2738
ان شاء الله که خدا روح پدر بزرگت رو غرق رحمت کنه ❤️ ان شاء الله دایتت همیشه سلامت و سرزنده باشه❤️ال ...

ممنون عزیزم از دعاهای قشنگت.خدا سلامتی و عمر با عزت به بابای مهربونت بده انشاالله

ممنون عزیزم از دعاهای قشنگت.خدا سلامتی و عمر با عزت به بابای مهربونت بده انشاالله

فدات بشم گلم ❤️و خوش بحال دایت یه همچین خواهر زاده گلی داره واقعععععاااااا خوشا به سعادتش🤩🤩💋💋فدات بشم گلم ان شاء الله همچنین به عزیزای شما

سلام عشق ساری چطوری💋💋❤️❤️🤩🤩 ای اللهی نور به قبرش بباره والله فک کردم شوخی کردی 

عزیز دلمی ابجی گلم

اون که نور به قبرش بباره و یاد و خاطرش گرامی باد زن خوبی بوده

راستی ابجی فردا یه متن واست میفرستم،بی زحمت تا فردا صبحش جوابش رو بده(ببخش دیگه هستی و موارد خصوصیم با یه نفره که اونم وجود گلته😘)

مشورت میخوام🌷

بابام بود 💔 هشت ماهه که ترکمون کرده

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
عزیز دلمی ابجی گلم اون که نور به قبرش بباره و یاد و خاطرش گرامی باد زن خوبی بوده راستی ابجی فرد ...

من قوربونت برم اللهی چشممم

چرا الان نمیفرستی نکنه خوابم ببره تا ظخر شرمندت بشم

2706