2733
2739
نمیشه توچایی حل کنی یابریزی توغذاش

از این به بعد باید همین کارو کنم چند وقته ارامش اومده تو خونمون ولی نمیخوره میگه منگ میشم گفتم منگ شدنت مال دیر خوابیدن شب و زود بیدار شدن صبحه.فکر میکنا مال قرصشه

چون من ازش هیچ محبتی نمیبینم، و همش سرش تو گوشیشه و یک بار هم بهم خیانت کرده، ۳ بار من رو زده، بهم م ...

ببخشید دخالت میکنم ولی خودش بره درخواست بده که مهریتو راحت بگیری البته خدا نکنه به طلاق بکشین

خودت باش😎مگه خودت چشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون من ازش هیچ محبتی نمیبینم، و همش سرش تو گوشیشه و یک بار هم بهم خیانت کرده، ۳ بار من رو زده، بهم م ...

خب بگو تو برو درخواست طلاق بده 

مردای بیشعور زرنگ شدن

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2728
خوبه فقط دعوا کردین.. ما همین الان قرار شد طلاق بگیریم. 

ما هم چندبار نصف شب همین تصمیم رو گرفتیم یهو صبح دیدیم تو بغل همیم 😂

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
ببخشید دخالت میکنم ولی خودش بره ورخواست بده که مهریتو راحت بگیری البته خدا نکنه به طلاق بکشین

پر رو حاضر نیست زحمت بکشه بره طلاق بده. میخواد من این کار رو کنم که بعدا به همه بگه خودش خواست. تقصیر خودش بود. 

مگه زن وشوهرا شب جمعه هاهم دعوا میکنن؟ من نمیدونستم

وا چ‌ربطی داره ب شب جمعه 

دعوای دیگه هروقت شد اتفاق می‌افته 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
نه عزیزم خواهش میکنم  دعوامون شدید بود  خودش رفته پذیرایی می‌خوابه

خب حالا امشب که هیچی ، ولی شبای دیگه خودت یکاری کن غیر مستقیم که محبور شه بیاد پیشت بخوابه ، بهم پشت کنید بخوابید ولی حتما پیشه هم باشید

خدایا آن ده ک آن به...
2740
عین شوهر من دقیقا

نه تل گرام داره نه اینستا 

فقط میره سر کار میاد خونه میخوابه نه بیرون میره نه به خودش میرسه  دست بزنم داره😔😔😔😔😔😔خیلی مشکل توو زندگیم هست ولی نمیزارم کسی بفهمه هرکی میبینه میگه خوش بحالت با این شوهر و زندگیت

پر رو حاضر نیست زحمت بکشه بره طلاق بده. میخواد من این کار رو کنم که بعدا به همه بگه خودش خواست. تقصی ...

اینطورم تو دادگاه محکومت کنه برا مهریه بیخوووود کرده😠

خودت باش😎مگه خودت چشه 
خب حالا امشب که هیچی ، ولی شبای دیگه خودت یکاری کن غیر مستقیم که محبور شه بیاد پیشت بخوابه ، بهم پشت ...

اگه دعواهای خیلی شدید داشته باشیم جدا می‌خوابه 

ولی معمولی باشه میاد جاش مبخوابه 

بهتر اینجوری هر دومون راحتیم 

واقعا وقتی ازش دلخورم نمی‌خوام حتی صدای نفسشو بشنوم 

ما هم یک هفته است قهریم دعوا نکردیم بحث کردیم عمرا باهاش حرف بزنم دیگه  سلام هم نمیدم اونقدر ر ...

غذا درست میکنی

2706