2733
2734
والا اينجا كه من رفتم هر سى دقيقه مشاوره پنجاه هزار تومنه بعدا اگر كار رو درست پيش ببره احتمالا يه چ ...

خیلی هزینه داره متاسفانه 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه زندگيم روبه راه بشه ارزش داره هرچى بدى

میخوای برگردی یا جداشی 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
جلوش حرص نخور وتوحرصش بده  اگه وجودتم ناراحته جلوش کاری نکن که بفهمه من باشوهرم دعوام میشدقبلن ...

دقیقا 😊

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728
 من دوبار جدا شدم این سومیه

سلام عزیز 

ببخشید یه سوال چطور سه مرتبه ازذواج کردید 

همسر دوم با ازدواج قبلی 

و همسر سوم با دو ازذواج قبلی 

چطور کنار اومدن:؟

از نظر خواستگار مشکلی نداشنن 

مثلا تا بفهمن پا پس بکشن؟؟

شرمنده میپرسم همسر دوم و سوم خودسون ازدواج قبلی داشتن؟؟؟

چندتا سوال داشتم 

دوستی دارم تو عقد جدا شده 

به خاطر فقط چندماه عقد 

خیلی اذیت داره میشه 

چندسال گذشته و هنوز مورد خوبی پیش نیومده برا ازدواج

بسیار خوشگل و خانوم و محجبه و تحصیلکرده 

یعنی بی نظیره

یا ابالفضل العباس علمدار