2737
2734
عنوان

عکس بازی : جاتون خالی امشب رفتم خرید درمانی + عکس 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 56221 بازدید | 639 پست
اصن خرید کردن روح آدمو تازه میکنه لامصب😁😁😁😂

لامصب اصلا لاک که می خرم و می زنم چند سال جوون تر می شم 😂

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
مبارک باشه عزیزم همیشه به خرید رژ گونه ورنگ لاکتو من دارم  

❤️❤️❤️

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقت کردی پولی که هدیه تولده چقدر بی برکته .....من با خودم میگم هوووو چقد میتونم خرید کنم ولی بازم با ...

مرسی گلم اما تولد خواهر زادم بود 

چطور برکت داشته باشه فک کنم همه ناراضی کادو میدن😄

لعنتی سخته پول رو از خودت دور کردن

2731
لامصب اصلا لاک که می خرم و می زنم چند سال جوون تر می شم 😂

آره خیلی حال میده خخخخ

مخصوصا اگه اف خورده باشن اصلا آدم ذوق مرگ میشه😁😝😝😝

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
مبارکت باشه عزیزم، اگ لاکش نمیپره مارکشم بگو

نمی دونم زود می پره یا نه عزیزم 

ولی الان که خیلی ازش راضی ام 😁 قلمش خوبه 

این مارکشه

منم اینا رو خریدم همین قدر در توانم بود😁

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁

مبارکه 😍

منم دلم خواست خریدامو بزارم یکم بپُزم ولی حسش نیست برم عکس بگیرم خیلی زیادن😕

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2738
منم خیلی دوست دارم مثل شما ذوق و شوق لوازم آرایش داشته باشم ولی ندارم متاسفانه😩

شاید شما ذوقت توی خرید چیزهای دیگست

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
رنگ لاکت خیلی ناز و شیکه من چند وقتیه  دنبال این رنگم 😍😍

😍❤️❤️❤️ اره خودمم خیلی خوشم اومد 

شماره ی ۱۸ مارک MESAUDA بود 

البته این طیف رنگ زیاد هست 

وای نه من از آرایش کردن بدم میاد اگه برم لوازم آرایش بخرم بدتر حالم گرفته میشه و کلی به خودم فحش م ...

اوه اوه خوراکی رو نگو که منم دیوونشم😁😂

2706