2726
عنوان

عکس بازی : جاتون خالی امشب رفتم خرید درمانی + عکس 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 56221 بازدید | 639 پست
من چقد دوست دارم لاك بزنم، يه مدتم دوس داشتم ناخن بكارم حيف نميشه كاش ميشد با لاك نماز خوند😁

زمان پریودیت بزن عزیزم

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم منتظر شنبه ام امروز تولد بودم نشد اخ که نمیدونی با این پول چه چیزا که نمیخوام ز الان میدونم نصف ...

اخ گفتی 

امشب چیز خاصی هم نخریدما ولی نمی دونی چه قدر انرژی گرفتم 🤐

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

مبارک باشه عزیزم همیشه به خرید

رژ گونه ورنگ لاکتو من دارم

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
مبارک باشه چه کاره خوبی کردی ما هم انرژی گرفتیم 

قربانت 😍❤️

من رنگ پوستم گندمیه ، همیشه فکر می کردم این رنگ لاک های تیره بهم نمیاد ولی امشب که تست کردم نظرم عوض شد 😁

مبارکه به سلامتی استفاده کنی💗💗

من بعد ظهری یه بادی اسپلش مای خریدم 😁

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
منم منتظر شنبه ام امروز تولد بودم نشد اخ که نمیدونی با این پول چه چیزا که نمیخوام ز الان میدونم نصف ...

دقت کردی پولی که هدیه تولده چقدر بی برکته .....من با خودم میگم هوووو چقد میتونم خرید کنم ولی بازم با هیچی ولی جیب خالی برمیگردم خونه .

راستی تولدت مبارک تیر ماهی جان ....منم۳۰

وقتی کسی هدفی را غیر از آنچه همه دارند دنبال کند می‌گویند :یا خداست   یا شیطان   
از داروخونه رامین تو میدون فردوسی.....۲۱۶ تومن....خیلی گرون شده...

خوبه ؟ راضی هستی ؟ 

من نئودرم که ایرانیه استفاده می کردم راضی بودم 

مبارکه به سلامتی استفاده کنی💗💗 من بعد ظهری یه بادی اسپلش مای خریدم 😁

😁😁❤️❤️ مبارکت باشه

2706