2733
2734
عنوان

مگه چادری ها دل ندارند دماغ عمل کنند؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی من هر. چی دارم به مغزم فشار میارم حتی یه مورد چادری دماغ عمل کرده یادم نمیاد دیده باشم. البته خوب زیادچادریم ندیدم. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2731
اتفاقا در مورد اینم با همکارش مشورت کرد دیوانه. 

چرا مردای این زمونه اینطوری شدند تازه شوهرم با همکارای خانومش شوخی هم میکنه میاد برام تعریف میکنه🙄🙁

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند
ولی من هر. چی دارم به مغزم فشار میارم حتی یه مورد چادری دماغ عمل کرده یادم نمیاد دیده باشم. البته خو ...

چرا باید اینطوری باشه به نظرت؟! ربطی دارند به هم؟🤔

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند
چرا باید اینطوری باشه به نظرت؟! ربطی دارند به هم؟🤔

نمیدونم. بار اوله به این موضوع فکرکردم، تا حالا برام سوال نبوده.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2738
کی گفته کسی ک چادر میزاره حتما نمازم میخونه؟ تو جامعه ای ک هرکی یه گوشه ی دین رو گرفته ک به نفعشه و ...

نظرتون محترمه اما با نظر من متفاوت كسي ك انقدر ب حرف خداش ايمان داره ك به دستورش حجاب رعايت ميكنه پس چطور ميتونه عبادتي ك خداش خواسته رو انجام نده؟

اوني ك واسه منفعت چادر ميزاره بحثش جداست

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
ولی من هر. چی دارم به مغزم فشار میارم حتی یه مورد چادری دماغ عمل کرده یادم نمیاد دیده باشم. البته خو ...

من ديدم فراووون

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
حالا بالاخره دوستاش رضایت دادن سزارین کنی یا نه؟😅😂

نه دیگه....

ولی من سر حرفم وایستادم..

جالبه همین دوستاشم خانوماشون سز کردن😶😶😶😶میگفتن چرا میخوای این همه پول بدی😡

درست میشه دایی