2737
2734
عنوان

مگه چادری ها دل ندارند دماغ عمل کنند؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 55 پست
یه بارم توی یه ارایشگاه که منطقه بالای شهرمونم بود رفتم شنیون و میکاپ کنم برلی عروسی بعد پرسیدم شما ...

عزیزم خب با کاشت که نمیشه نماز خوند وضو و غسل نداره

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا همینطوری پرسیدم میخواستم ببینم چه کارایی انجام میدن کلا

تا فردا باید این کامنتو ریپلای کنی.😂😂😂

خوب چرا سوال الکی میکنی؟😂😂

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2728
اومدم بگم چرا شوهرت چرا نخود تودهنش خیس نمیخوره دیدم شوهر خودمم همینه زبون به کام گرفتم!😅 خوب وقتی ...

مثل شوهر من....یبار با دوستشو زنش رفتیم بیرون...

خانمه هر چی من به شوهرم گفته بود همه رو برام تعریف کرد..

یا حتی گفته بود شما میخایید بچه دار بشید..‌

یا اینکه به همه دوستاش گفته بود خانمم میخاد سز کنه.‌‌هر شب میومد خونه میگفت فلان دوستم گفته طبیعی بهتره🙄😳😳😳

درست میشه دایی  
تا فردا باید این کامنتو ریپلای کنی.😂😂😂 خوب چرا سوال الکی میکنی؟😂😂

خیلی کنجکاوم خدا نکنه چونه م گرم بشه اینقدر حرف میزنم😁

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند
خب عزيزم چادر ميزاري نمازم ميخوني ديگه  ناخني ك كاشت شده غسل نداره هرچقدر ك كلاه شرعي بزارن سر ...

کی گفته کسی ک چادر میزاره حتما نمازم میخونه؟ تو جامعه ای ک هرکی یه گوشه ی دین رو گرفته ک به نفعشه و باقی دین رو میگه دلت با خدا باشه نباید از خانم چادری توقع داشته باشن ک همه احکام رو درست و مو ب مو انجام بده. شاید اونم دوست داشته چادری باشه.

اینو فقط ب شما نمیگمااا خیلی میبینم همه زبونشون واسه چادریا درازه ک چون چادر سرشه نباید فلان کارو کنه و باید فلان رفتارو کنه. اینم  درسته که چادر حرمت داره‌.

2740
کلا بدون مشورت همکاراشون آبم نمیخورن. شوهر منم همینطوره. میخواست از سایت اپی لیدی بخره رفته با همکار ...

پست بعدی منو بخونید....مال من بدتره😄😄😄سر زایمان همه دوستاش زنگ میزدن میگفتن برو طبیعی😶😶😶😶😶

درست میشه دایی  
مثل شوهر من....یبار با دوستشو زنش رفتیم بیرون... خانمه هر چی من به شوهرم گفته بود همه رو برام تعریف ...

من که به اخلاق های گند شوهرم عادت کردم شبیه زناست بیشتر!وسط سه تا خواهر یه مادر بیست تا دختر خاله بزرگ شده بیچاره

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند
مثل شوهر من....یبار با دوستشو زنش رفتیم بیرون... خانمه هر چی من به شوهرم گفته بود همه رو برام تعریف ...

حالا بالاخره دوستاش رضایت دادن سزارین کنی یا نه؟😅😂

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
یه بارم توی یه ارایشگاه که منطقه بالای شهرمونم بود رفتم شنیون و میکاپ کنم برلی عروسی بعد پرسیدم شما ...

عزیزم کاشت ناخن مانع وضو هست.

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2706