2410
2553

شوهرم به همکاراش که اکثراخانوم هستند گفته بوده خانومم میخواد دماغشو عمل کنه اونا هم یه بار منو دیدند گفتند مگه به خانوم شما میخوره اهل این کارا باشه اخه چه ربطی داره چون من خیلی تیپم ساده هست نباید به ظاهرم برسم گفتند چادریه که خانومتون حالا اونا همشون عملیند و چادر نمیپوشند

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نميدونم شايد چون چادر ميزارن تا زيبايي هاشون رو بپوشونن اونا فكر كردن نبايد دنبال زيبا كردن چهرشون باشن پس 

نظر خودمم همينه ببخشيدا😐😂نزنين منو

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2456
2714

چرا همه گیر دادن خانمای چادری بد قیافه

بد تیپ و نامرتب باشن 

خب چتونه؟!

چرا اینجور جاها دیگه نمیگن 

پوشش و بدن طرف مال خودشه به کسی ارتباطی نداره؟؟؟!!!!!😣😣😣😣

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
نميدونم شايد چون چادر ميزارن تا زيبايي هاشون رو بپوشونن اونا فكر كردن نبايد دنبال زيبا كردن چهرشون ب ...

منم میخاستم همینو بگم

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

یه بارم توی یه ارایشگاه که منطقه بالای شهرمونم بود رفتم شنیون و میکاپ کنم برلی عروسی بعد پرسیدم شما کار کاشت ناخن هم انجام میدین خانومه گفت شما اینکارو نکنی خیلی بهتره به شما نمیاد این کارا🙄🙄🙄

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند
2706