2733
2739
عنوان

یه دختره ب زانوی شوهرم دس زده..😔😔😔😔😔😡

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمعنم سنت کمه 😅😅😅البته که مرد دهن بین خوب نیست ولی حسادت در این حد ماله خانومای کم سن و سال هست ...

حسادت نداره حق داره

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

شماره دختره دو بگیر خودت رنگش برن بگو ادرس واینا رو بده 

بذار خودت طرفش باشی نه همسرت

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728

شوهر منو چی میگی بهش نظر میدم میگه نه اینی ک میگی نمیشه! بعد چند دقیقه بعد میگه راستی میتونیم فلان کار (دقیقا همونی ک من گفتم رو) بکنیم ها! 

میگم عزیزم منم چند دقیقه پیش همینو گفتم میگه خوب نگفتی من متوجه نشدم! 😐

ایشالله اون یکی پاشم چلاق بشه مرتیکه ببخشیدا ولی عصبی شدم پدرشو در بیار😕 چه راحتم اومده تعریف کرده کلمبز

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2740
من موندم اون دختره شمارشو چرا داده🤔 نمیشد همونجا ادرس دکرو بده تامام بشه؟🤔

به نکته ظریفی اشاره کردی😁

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

بیخیال ادم گاهی یه غریبه میگه به فکر میفته خحالت میکشه.اون دخترم شاید کمک کرده دیگه اون موقع ادم فقط میخاد کمک کنه نمیدونه لمسه چیه

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون

دختره خودش طبیب بوده😉😂😂😂خارش داشته😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

حالا دخترا به شوهرم پیشنهادم میدن بهم میگه همه چیو واسم تعریف میکنه😓

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
به نکته ظریفی اشاره کردی😁

✋😁

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
مطمعنم سنت کمه 😅😅😅البته که مرد دهن بین خوب نیست ولی حسادت در این حد ماله خانومای کم سن و سال هست ...

حسادت نیس. آخه حرف منو گوش نمیده حرف مردم رو گوش میده حالا حرف من با بقیه یکیه

2706