2737
2734

سلام.. خانما شوهر من یه مدتیه ک زانو درد داره. از وقتی اومدیم توی این خونه دردش شروع شد موقع نصب پرده از بالا افتاد و زانو درد گرفت الان چندماهه دردش میاد و میره پونصد دفعه بهش گفتم برو دکتر هزار بار اصرار کردم باهاش حرف زدم ولی فایده نداشت نرفت دکتر کلا از دکتر و بیمارستان فراریه. شوهرم مغازه داره الان بهم زنگ زده میگه راندم درد می کرد یکی از مشتریا اومد گرفتمش گفت این آب برداشته باید بری دکتر. منم شنبه دکتر. حالا مشتری کی بوده ی دخترخانم.  شمارشم داده ب شوهرم ک آدرس ی دکتر بهش بده.

دارم میمیرم بخدا.حالم بده این همه من گفتم برو دکتر راضی نشد الان ب حرف یه غریبه گوش داده گذاشته یه غریبه ب زانویش دس بزنه.

دارم میمیرم دارم سکته میکنم بخدا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔😔😔

چند بار اینجوری شده من هرچی میگم فایده نداره گوش نمیده بعد کافیه مادرش یا هرکس یا ی غریبه نظر من رو بگه فی الفور سه سوت انجام میده😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بزار بمیره پس بیخیال😶

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738

به نظر من اصلا اهمیت نده برات مهم نباشه که چشه اینجوریم اذیت نمیشی

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰

من موندم اون دختره شمارشو چرا داده🤔

نمیشد همونجا ادرس دکترو بده تامام بشه؟🤔

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

نترس  خودش چرا گفته حالا

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2706