2737
2739
عنوان

دیگه میترسم ازدواج کنم چه وضعیه اخه😷😷😷😷

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی وقتا هم بابای یه دختر بهش میگه جدا شو دختره قبول میکنه و میگه هر چی بابام بگه

جاری من برای رابطه زناشویی از باباش اجازه میگیره

که تا الانم مجوز صادر نفرمودن!

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
2728

عزیزم مشاوره خونواده هم بری همینو میگه! 😂

کلا باید با مادر شوهر طوری رفتار کرد ک فک کنه خیلی مهمه اما امکان اعمال نفوذ نداشته باشه! 

مرد نرمال از زنش فقط احترام و یه شام و ناهار دعوت کردن از مامانش میخواد و اینکه بتونه هر از چندگاهی مامانشو با خودتون ببره سفر! (نرمال گفتما....) اگر این موارد رو تاب بیاری زندگی شیرین میشه 

عزیزم اصلا اینستا رو ملاک اکثریت قرار نده کامنتای اینستا خشن وپر از عقده است اما اکثر مردم اینطور نیستن.

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2740

راست گفتن دیگه زن و شوهر زیاد 😂😂😂

اما پدر و مادر نیست 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
همه مردها شبیه اینایی که ول ول تو اینستا میچرخن نیستن که

دقیقا مردایی که کار و زندگی دارن وقتشون الکی تو اینستا هدر نمیره، من که خودم واقعا محیط اینستا رو دوست ندارم