2726

رفتم اینستا دیدم یه پست بود درباره رونالدو و نامزد سابقش که بخاطر مادر رونالدو از هم جدا شدن

همه مردا هم کامنت گذاشت بودن افرین بهش زن و میشه عوض کرد و یه زن دیگه گرفت ولی مادر یدونه هست و مهمتره و یسری از زن ها هم دقیقا همین نظر رو داشتن!!!!!

😷😷😷😷😷😷😷😷

به چه حد بالای از شعور تو زندگی زناشویی رسیده دنیا 😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷

اینا میدونن مادر خودشون هم زن یه مرد بوده 😑😑😑

‏جواب کوتاه یعنی ادامه نده حوصله تو ندارم💆😌

اینستارو ول کن بابا ی مشت عجق جم شدن دور هم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

من كه تا جايى كه بتونم مجرد ميمونم 

خدا همه مونو خوشبخت كنه 

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم      اول که شایعه است          بعدش هم       به نظر اشتباه ترین کار زندگی زناشویی اینه که  زن  خودش رو بین شوهرش و مادرش  قرار بده
هر انتخابی شوهرش بکنه     منجر به  مشکلات توی زندگی خودش میشه
خواستی بیشتر توضیح میدم         گلم

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

چرا بخاطر مادرش جدا شده؟ اونام مگه بحث مادرشوهر و عروس دارن😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2706