2737
2734
عنوان

شوهرم فک میکنه بهش خیانت میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1446 بازدید | 69 پست
شوهر منم از اول شکاک بود برا همین من رو گوشیم پین نزاشتم با اثر انگشت هر دوتامون باز میشه میاد از گو ...

گوشی من رمز داره که دخترم نتونه بازش کنه ولی رمزشو شوهرم میدونه! البته اهل چک کردن نیس سالی یه بارم به گوشیم دست نمیزنه! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقدر شبیه منی تو ... فرقمون اینه که من اون مجازی ام ندارم ... فقط یه شریک جنسی ام ... حالم از خودم ...

شوهر من واقعا مهربونه ولی واسمون وقت نمیذاره! فک میکنه از لحاظ مالی که ساپورت کنه کافیه!

شوهر من واقعا مهربونه ولی واسمون وقت نمیذاره! فک میکنه از لحاظ مالی که ساپورت کنه کافیه!

مثل شوهر من 

زایمان کردم گفتم یک خسته نباشی نمیگی

گفت دفعه بعد که پول اتاق خصوصی ندادم . جاش میام خسته نباشید میگم😐

خداروشکر

شوهر من دیوانه ست

یروز مهربونه و عذاب وجدان داره و کم نمیذاره

فرداش بی دلیل وحشی و عصبیه

دیوانم کرده

من از لحاظ مالی ام ساپورت نیستم

همش میگه من دنبال پول نیستم دنبال پیشرفتم

منم تاحالا هیچی نمیگفتم و بودنش برام بیشتر از پول اهمیت داشت

ولی وقتی پررو شد و قدر ندونست و گفت تو لیاقت سمبوسه نداری😐

دیگه امروز قاطی کردم گفتم اشتباه میکنی دنبال پول نیستی مردم صبح تا شب دنبال هزار تومن بیشترن، دیگه نمیتونم از این بیشتر قناعت کنم با ماهی ۳۰۰ تومن ...

2738
شوهر من دیوانه ست یروز مهربونه و عذاب وجدان داره و کم نمیذاره فرداش بی دلیل وحشی و عصبیه دیوانم ک ...

خیلی ما زن ها مظلومیم! همه جور رفتاری باهامون میشه و حق اعتراض نداریم

کاش پول نبود ولی شب به شب منو تا پارک سر کوچه میبرد

میریم سینما هی نق مث بچه ها، آی پام، آی خوابم میاد، آی فلان

میریم تفریح مثلا نمیذاره از جات تکون بخوری، نرو اونجا مرده اینجا فلان، بشین، هی چش غره، میری مهمونی بیا آرایش نکن، کم آرایش کن، ملیح، ملایم، مهمونی رفتنمونم خونه ی بابام و باباش منظورمه، میرم باشگاه با تاکسی برنگرد خطرناکه، پیاده نیا، کسی چیزی نگفت، تیکه ننداختن؟ اسیر نیستم؟؟؟؟

اگه شوهرت بهت شک کرده بنظرم یکم حق داره آخه همش داری میکی دوستش نداری. بجای اینکارا یکم رو خودت کار کن باز خوردشو میبینی بخدا مردا خیلی خنگن توقعی ازشون نمیشه داشت اونا در جواب محبت محبت میکنن اگه هی پسش بزنی فکری ب مخشون نمیرسه. محبت رو هم مادی میبینن فقط

اصلا گفتنشم دردی رو دوا نمیکنه. شوهر من بعد اون زایمان به اون سختی . هر چی میگفتم میگفت ۷ تومن پول بیمارستانت شده 

خداروشکر
اگه شوهرت بهت شک کرده بنظرم یکم حق داره آخه همش داری میکی دوستش نداری. بجای اینکارا یکم رو خودت کار ...

دلیل سردشدنمو گفتم بهش! اون مشکلاتو برطرف کنه تا یه کم دلگرم بشم حداقل

خود من گاهی اعصاب ندارم همش میزنم تو پر شوهرم یه بار دوبار چیزی نمیگه و میاد سراغم بعد از چند بار میره گوشه گیر میشه اصلا محبت نمیکنه ولی هر وقت حالم خوبه و غذا میپزم ک ب خودم و زندگیم میرسم ب شوهرم محبت میکنم حرف گوش کن میشه

2706