2733
2734

اسی بیا تاپیکم بگو چه رنگی میبینی بقیم بیانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3005122/این-عکسو-هر-کسی-یه-رنگی-میبینه-بگید-چه-رنگی-میبینید-شما?postId=97706538

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به جان خودن یه خانم اینجا تاپیک سیاست نمیدونم چی چی داشت دوسال پیش میگفت برین دست شوهرتونو ببوسین بگین مرسی که نون میاری من گرسته نمونم به بچه هاتونم یاد بدین اسم کاربریشم مارال بود دوستاش بهش میگفتن استاد بعد قهر کرد نفرین کرد رفت  ماماسایت 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

والا من شوهر کردم یه نون خور کم‌نشد ک‌ هیچ یکی ام‌اضافه شد😂😂😂

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

اینو هرکی نوشته خیلی هول بوده عرق ریزان نوشته میدونسته فوحش میخوره نصف کلماتش ل داشت بزرگوار لیشتر اروم لشی    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2706