2737
2734
عنوان

این عکسو هر کسی یه رنگی میبینه بگید چه رنگی می‌بینید شما🐾🐾🐾

| مشاهده متن کامل بحث + 4346 بازدید | 193 پست
وااای کاش منم صورتی میدیدم😍😛

منم دلم میخواس صورتی میدیدیم

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من مطلب علمیشم داشتم که مربوط به غالب بودن بود اونو گم کردم تو گالری اصلا ربطی به کور رنگی نداره ...

از هوا نگفتم که گلم مطالعه کردم منم

دوستان تستهای کور رنگی رو انجام بدن متوجه میشن که به کدوم نوع دچار هستند

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3005084/بیاید-نظر-سنجی-تحصیلات-تون-چقدره

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی
2731
ملتو اسکل خودت کردیا

.وا چه حرف زشتی خانم زدی خب تا مطمئن نیسی چرا نظر میدی الان بیا نگاه کن بعضیا صورتی میبینن با بند سفید

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
2738
پس چرا من دوتاشم میبینم هم صورتی هم طوسی☹جلوی کفش صورتیه بقیش طوسی بندا هم سبز

خخخخخ تو دوتای مغزت غالبه😃

بند کفش ک نارنجیه مایل ب بنفشه خود کفشم سیاهه سرخابی😕

تورو خدا 🙁

این مثلا یه تست کور رنگی هست

چه حیواناتی میبینید تو تصویر

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706