2737
2739
عنوان

این عکسو هر کسی یه رنگی میبینه بگید چه رنگی می‌بینید شما🐾🐾🐾

| مشاهده متن کامل بحث + 4346 بازدید | 193 پست
تو چه رنگی دیدی 

طوسی با بند سبزآبی

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
جدی میگی؟ اخه من گذاشتم وضعیتم تال الان چهار نفر دیدن و گفتن طبز طوسی میبینن😭

بله عزیزم صورتی بابند سفید

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕
2740
وا پس بقیه که صورتی دیدن چیه

واااااای چقدرجالب من ودخترکوچیکم طوسی آبی دیدیم دختربزرگم که چپ دست هست میگه صورتی وسفیدوجالب اینجاست که اون باورش نمیشه که آبی وطوسی مبینیم وفکرمیکنه داریم اذیتش میکنیم ولی نمیدونم به چپ دست یاراست دست بودن ربط داره یانه؟آخه همسرم فقط بادست چپ مینویسه وبقیه کارهاش بادست راست هست مثل مامیبینه امادخترم که تمام کارهاش بادست چپ هست صورتی وسفیدمیبینه  

واااااای چقدرجالب من ودخترکوچیکم طوسی آبی دیدیم دختربزرگم که چپ دست هست میگه صورتی وسفیدوجالب اینجاس ...

خیالم راحت شد همش میگفتم خدایا مگه میشه رنگی جز طوسی سبز باشه

واااااای چقدرجالب من ودخترکوچیکم طوسی آبی دیدیم دختربزرگم که چپ دست هست میگه صورتی وسفیدوجالب اینجاس ...

من دست چپم و همه کارام با دست چپه...ولی طوسی دیدم😶😶

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)