2733
2734
عنوان

گن ساعت شنی

311 بازدید | 13 پست

سلام خانوما

من بعد زایمانم شکمم کامل نرفته هنوز

بدنم نرماله کلا وزنم۷۱ ولی شکمم مونده ورزش هم میکنم 

ولی مشکل لصلی اینه ک ۱۰ام ماه بعد عروسی خواهرشوهرمه و تااونموقع میدونم با ورزش شکمم نمیره

گن ساعت شنی خوبه بنظرتون از زیر لباس مجلسی میشه پوشید؟

پیشنهاد دیگه ای اگ داشتید ممنون میشم بگید

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
ببين من كلا لاغرم يكم شكم داشتم اينو خريدم ولي نتونستم استفاده كنم اصلا نفسم بالا نمياد باهاش 

پ من چکار کنم برا روز عروسی😭

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه چند ماه استفاده کنیم کمر باریک میشیم؟؟؟

نمیدونم واللا میگن اینطوره

فرم میده ب بدن

نمیدونم واللا میگن اینطوره فرم میده ب بدن

من داشتم حتی برا بیرون میپوشیدم بستگی داره اینک بدنت بش عادت کنه

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
من داشتم حتی برا بیرون میپوشیدم بستگی داره اینک بدنت بش عادت کنه

از زیر لباس مجلسی میشه پوشید عزیزم؟

حالا سختمم باشه اون چند روز رو تحمل میکنم

2740
از زیر لباس مجلسی میشه پوشید عزیزم؟ حالا سختمم باشه اون چند روز رو تحمل میکنم

من زیر لباس مجلسی نازک امتحان نکردم اما ی لباسی داشتم تور و گیپور بود واینا یعنی یکمی ضخیم بود

معلوم نبود

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
ولي اگه لباس مجلسيت جنسش نازك باشه گن از زيرش معلوم ميشه چون به عالمه سگك داره كه ميبندي و فلزي هستن ...

پ باید دنبال ی چ دیگ باشم

من زیر لباس مجلسی نازک امتحان نکردم اما ی لباسی داشتم تور و گیپور بود واینا یعنی یکمی ضخیم بود معلو ...

ممنون عزیزم

گن رو خریدی؟

ن هنوز

ولی ساعت شنی نمیخرم آخه اززیر لباس مجلسی پیدامیشه میگن