2737
2734
عنوان

🔴امروز تولد دعوتم اما...😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 58 پست
ببخشيد غلط املایی دارم توروخدا راهنمایب کنین شوهرم از یکی از همسایه هامون ک خیلی باهم صمیمی هستیم ...

همسرت رو باهاش صحبت کن، بهش بگو دلیل بیار که چرا اینطوره؟ ولی با آرامش و احترام ، حالا دختر داییت رو حق داره چون خودت  هم گفتی بد دهنه؛ ولی باید ببینی چرا با همسایه اینطوره؟ پس فردا بدتر نشه 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
به مامانت بگو من نمیام، اگه زنگ بزنی به شوهرم فقط اخلاق من باهات بدتر میشه، وگرنه هیچ فرقی نمیکنه و ...

گفتم ک نمیام برا همین مامانم قهره باهام

رابطم با شوهرمم سر این قضیه شکرابه

تنهام

مامانمم مطمعنا نمیره تا منو دق بده و عذاب وجدان بگیرم بابت نیومدنم

ببخشيد غلط املایی دارم توروخدا راهنمایب کنین شوهرم از یکی از همسایه هامون ک خیلی باهم صمیمی هستیم ...

فکر کنم شوهرت داره زیاده روی میکنه

بهتره جلوش رو بگیری از الان

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
نباید به مادرت میگفتی شوهرت گفته نرو اختلاف می افته بینشون بهانه می آوردی واسه نرفتن با شوهرت هم بحث ...

مادرم خبر داره شوهرم خوشش نمیاد از دخترداییم 

گفته خودش

برا همین تا گفتم نمیان فهمید خودش برید و دوخت

2738
همینجوریشم باهم خوب نیستن چ برسه ب اینکه اینو بگم

عزیزم چرا به مادرت گفتی همسرت نمیزاره بری یکم سیاست داشته باش میگفتی با همسرم جایی دعوتیم یا میخوای بریم بیرون چه لزومی داره هرچی همسرت میگه به خانواده اطلاع بدی

من یه مادرم ،یه همسر ویه دختر ویک خواهر وایا این زیبا نیست😍☺

حق با همسرته و اینکه اشتباه از خودت بود که به مادرت گفتی همسرم اجازه نمیده بیام تولد،و اینکه هیچ وقت به مادرت اجازه نده تو کارای زنو شوهریتون دخالت کنه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
عزیزم چرا به مادرت گفتی همسرت نمیزاره بری یکم سیاست داشته باش میگفتی با همسرم جایی دعوتیم یا میخوای ...

گفته خودش

خداييش رو شوهرت كار كن ، ب نظر من فقط راهش تلافيه مثلن شما هم بگرد بگو باز فلان دوستت خوشم نمياد يا فلان فاميلت بايد قطع رابطه كنى اگه نكرد شما هم بهونه دارى ميگى پس منم قطع رابطه نميكنم

تولد رو برو بنظر من 

شوهرت اگه شاکی شد بگو من هنوز خونه پدرمم و حرف مادر و پدرمم برام محترمه 

قرار هم نیست هر روز با یکی قطع رابطه کنم صورت خوشی نداره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
حق با همسرته و اینکه اشتباه از خودت بود که به مادرت گفتی همسرم اجازه نمیده بیام تولد،و اینکه هیچ وقت ...

گفته خودش

2706