2733
2734
عنوان

🔴امروز تولد دعوتم اما...😔😔

965 بازدید | 58 پست

تولد بچه ی دختر داییمه

من عقد هستم و ماه بعد عروسیمه

دخترداییم یه اخلاقی داره که خیلی رکه و جواب همه رو زود میده وبراش فرقی نمیکنه کی باشع

یه موضوعاتی پیش اومده شوهرم از دخترداییم اصلا خوشش نمیاد و ب من گفته ب هیچ وجه باهاش رفت و امد نکنم..و خونشون نرم‌.

حالا از دیشب ک مادرم فهمیده من نمیام داد و بیداد راه انداخته ک من زنگ میزنم هرچی از دهنم میاد ب شوهرت میگم اون کی هست ک داره رابطتو با فامیلات قطع میکنه از طرفی با شوهرمم بحث کردم سر این قضیه ،،یه طرفم مادرم ک میگی اگه نیای منن نمیرم و داستان دارم باهاشون 

چیکار کنم من الان

از همه جا رونده و مونده شدم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ببخشيد غلط املایی دارم

توروخدا راهنمایب کنین

شوهرم از یکی از همسایه هامون ک خیلی باهم صمیمی هستیم و از بچگی پیششون بزرگ شدم

هم ب دلایل نامعلوم خوشش نمیاد

و یکبار مجبورا باهاشون رفتن بیرون شوهرم کینه کرد اصلا ول کن نبود..

چرا همسرتون یا دختر داییت مشکل داره؟ نمی تونی اون مشکل و حل و فصل کنی؟

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

منطقی باشوهرت حرف بزن ازالان رفت وامدوتوفامیل کنترل کنه بعدعروسی هم ادامه پیدامیکنه مثل شوهرمن که توعقددنبال این بودکه فامیل تواین جوری واون جوری الان عادت کرده دنبال سوژه است

به مامانت بگو من نمیام، اگه زنگ بزنی به شوهرم فقط اخلاق من باهات بدتر میشه، وگرنه هیچ فرقی نمیکنه و نمیام، اصلا خود اون شب تولد با همسرت قرار بیرون رفتن بزار و برید گردش 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜

نباید به مادرت میگفتی شوهرت گفته نرو اختلاف می افته بینشون بهانه می آوردی واسه نرفتن با شوهرت هم بحث نکن با هم میرفتید بیرون بدون توجه به بقیه

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
چرا همسرتون یا دختر داییت مشکل داره؟ نمی تونی اون مشکل و حل و فصل کنی؟

نه مال ۳ ساب پیشه

دخترداییم زبونش تنده

و شوهرشم کلا شوهرمو تحویل نگرفت از وقتی ما عقد کردیم

یجوری شد کلا

برا همین شوهرم کج انداخت باهاشون

2706