2737
2739
عنوان

الان ضروری ترین خریدتون برای خودتون خونه و شوهرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 53 پست
باردارم و لباسشویی ندارم ضرروی ترین اینه

لباسشویی مارک خوبم خیلی گرونه 

ی مینی واش بخر هم لباس هایه نی نی رو میندازی هم کار خودتو راه میندازی

و یا اقساطی ی ماشین لباسشویی بردار

میگن بانه هم ارزونه

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
بسته ب پولی ک داری، ی تیکه طلا بخر، ک بمونه برات....

راستش بین طلا و ساعت موندم. ۱ تومن دارم. ساعت خوب میتونم بخرم ولی طلا معمولی.

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امسال واقعا یه جوریه. ما درامدمون کم نیست ولی قسطامون عقب افتاده. و لباس کم داریم. البته پول کلاس تا ...

مث ما 

تازه این ماه به روز شدیم 

دیگه میخوایم کم کم برای خودمون خرج کنیم

ان شاالله شما هم به زودی تموم میشید

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
2731
راستش بین طلا و ساعت موندم. ۱ تومن دارم. ساعت میخواب میتونم بخرم ولی طلا معمولی.

هرکدوم ک خودت دوست داری رو بخر، پیشاپیشم مبارکت باشه😇

خداجونم میدونم ک هم میبینی، هم میتونی، توکل کردم ب خودت...
۱ تومن عزیزم

با ی تومن میتونی کلی برنامه داشته باشی . مثلا ی سته تابستونی بگیری مانتو شلوار و شال و صندل و کیف و شایدم ی عینک دودی . میتونی واسه خونت کلی وسایل تزیینی بگیری . میتونی ی زنجیر نازک بگیری چون طلا الان خوب اومده پایین ‌ . کلا باپولت کلی کار میتونی بکنی ان شاالله هرکاری میکنی مبارکت باشه و خیر 😍😍😍😍

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
2738
هرکدوم ک خودت دوست داری رو بخر، پیشاپیشم مبارکت باشه😇

مرسی😂😂 فلا که بلاتکلیفم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

الان کلا ضروریه همه چی کل لباسامون داغون و اشغال 5 ساله لباس تو خونه ای و لباس زیر هیچ کدوممون نخریدیم

هیچی هم جهاز بهم ندادن میخوایم بریم خونه خودمون همه چی باید بخریم

پول هم نداریم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
با ی تومن میتونی کلی برنامه داشته باشی . مثلا ی سته تابستونی بگیری مانتو شلوار و شال و صندل و کیف و ...

ممنون عزیزم 😍😍😍

2706