2733
2734
عنوان

الان ضروری ترین خریدتون برای خودتون خونه و شوهرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 53 پست
دندون و مبل و لوستر ..جدیدا خونه خریدیم ..اینا کمه ...پرده آشپز تونه هم نداریم 😁🙂

منم لوستر میخوام ولی فک کنم کم کمش ی تومنو نیم باید کنار بذارم😢

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باردارم و لباسشویی ندارم ضرروی ترین اینه

میخری ان شاالله گلم . خدابزرگه . نی نی روزیشو قبل خودش میااره 😍😍😍😍

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
الان کلا ضروریه همه چی کل لباسامون داغون و اشغال 5 ساله لباس تو خونه ای و لباس زیر هیچ کدوممون نخرید ...

آخی عزیزم 

باور میکنی اولین ضروری ما هم لباس زیر و لباس راحتیه 

ان شاالله ی پول قلمبه میاد دستتون همشون رو ی جا میخرید

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
2728
آخی عزیزم  باور میکنی اولین ضروری ما هم لباس زیر و لباس راحتیه  ان شاالله ی پول قلمبه می ...

اره چون باور کن لباسام پاره شده کلا روهم خودم 4 تا تیشرت و 2 تا شلوار و یه دامن و 4 تا بافت و 2 تا تمام استین دارم لباس زیرم مثلا کلا 3 تا سوتین دارم 

همش پارست🤕🤕😢

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

بلیط هواپیما مشهد بگیرم برم خاکسپاری عمه ام ولی یک میلیون و دویست میشه!!! واقعا بلیطها نامردی گرونن و مملکت بی صاحاب

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2738
بلیط هواپیما مشهد بگیرم برم خاکسپاری عمه ام ولی یک میلیون و دویست میشه!!! واقعا بلیطها نامردی گرونن ...

خدا رحمتش کنه ، بلیط قطار لااقل بگیر