2737
2739
عنوان

امروزتولد شوهرمه بااینحال بهش تبریک بگم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 63 پست
خوب این یعنی مشمون میشه و میدونه کارش درست نیست.تو هم سعی کن وقت دعوا اونقدر کش ندی که کار به اونجا ...

نمیفهمه اصلا بخدا.من‌حتی کوچکترین حرفی بزنم شروع میکنم.ینی حق ندارم نسبت به اینکه دوسه روزه داره به  پدرمادرم فحشای ناموسی میده یه عکس العنل نشون بدم؟یعنی یه ادم مگه صبروتحملش چقده؟

پیکی به سلامتی خداوند بزن

میدونم عزیزم حق با شماست.اما فراموش نکن که خودت یه مادری بیشتر از اینا باید به خاطر بچه ات صبر و تحمل داشته باشه.ایشالا که خیره نگران نباش.در ضمن همینکه اون از کاراش پشیمون میشه یعنی دوستت داره واینکه با وجود دعوای شدید تو به فکر تولدشی یعنی تو هم دوستش داری.بقیه اش حله.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم عزیزم حق با شماست.اما فراموش نکن که خودت یه مادری بیشتر از اینا باید به خاطر بچه ات صبر و تحم ...

خیلی دلم میخواد دیگه دوسش نداشته باشم.جوری که اصلا ازش بدم بیاد ولی نمیشه 😢😢چقد ما زنا ساده ایم

خیلی دلم میخواد دیگه دوسش نداشته باشم.جوری که اصلا ازش بدم بیاد ولی نمیشه 😢😢چقد ما زنا ساده ایم

آفرینش خدا این جوریه وگرنه سنگ رو سنگ بند نمیشد توکل به خدا ایشالا خیره.موفق باشی.برای منم دعا کن خدا یه نی نی بهم بده

2731
آفرینش خدا این جوریه وگرنه سنگ رو سنگ بند نمیشد توکل به خدا ایشالا خیره.موفق باشی.برای منم دعا کن خد ...

انشالله عزیزم شمام به حاجتت میرسی.نگران نباش 😚😚😚

جوابتو نمیدم چون بهتره تواین حماقت و ضعف شخصیتت بمونی.فقط جای دیگ اینجوری حرف نزن که به شل مغز بودنت ...

عزیزم قصدم توهین نبود بخدا

کامنت بعدیم هم میخوندی متوجه میشدی

اگه ناراحت شدی شرمنده

امیدوارم مشکل شماهم حل بشه

عزیزم قصدم توهین نبود بخدا کامنت بعدیم هم میخوندی متوجه میشدی اگه ناراحت شدی شرمنده امیدوارم مشکل ...

عزیزم من از همجنسام دلم خیلی گرفته.هربلایی سرت بیاد میگن خودت کردی که لعنت برخودت باد.واقعا ینی زن هرکار بکنه جوابش کتک درحد مرگه؟شما خودت بنظرت بدترین کاری که یه زن میتونه بخاطرش کتک بخوره چیه؟؟

من بخاطر فحش شنیدن و اینکه دیگه تحمل نداشتم بعد ۳روز گفتم انقد دوربرندار فحش نده منم بلدم کتک‌خوردم.حقم بود واقعا؟

عزیزم من از همجنسام دلم خیلی گرفته.هربلایی سرت بیاد میگن خودت کردی که لعنت برخودت باد.واقعا ینی زن ه ...

ن گلم حق باشماس زن مث برگ گل ظریفه باید باهاش باظرافت برخورد کرد

واگذارش کن ب خدا

2740
ن گلم حق باشماس زن مث برگ گل ظریفه باید باهاش باظرافت برخورد کرد واگذارش کن ب خدا

همینکارو کردم.بهش گفتم آه منه و زندگی تو و خانوادت و دوتاخواهرت.امیدوارم تقاص بدبختیای منو به بدترین شکل ممکن پس بدین

فایده نداره عزیزم.خودشم میگه باراخره ک‌دست بلندکردم روت دیگه نمیکنم اینکارو.ولی با کوچیکترین حرفی یه ...

خب ازش تضمین بگیر

بگو اگه دفعه دیگه این کار رو کردی دیگه میرم یا بگو دفعه ها قبل هم همین حرف رو روی پس باید این دفعه کاری کنه که دیگه تکرار نشه له جبران خلف وعده ات نصف خونه رو بزن به نامم مثلا

2706