2733
2734
عنوان

امروزتولد شوهرمه بااینحال بهش تبریک بگم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 63 پست

خانومای اینجاهم دلسوز زندگیه تو نیستن

همینایی ک میگن تبریک نگو و طلاق بگیرواین چرتوپرتا پسفردا خدایی نکرده زندگیت ازهم بپاشه بهت ب چشم ی مطلقه نگاه میکنن ک میخواد زندگیشونو از چنگشون در بیاره

دیدم ک میگم خواهرجان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زده ناکارت کرده تازه میخوای تولد هم بهش تبریک بگی؟؟؟؟؟؟؟ یه مدال طلا هم بنداز گردنش.یه بنر هم بگو بن ...

من خودمم نظرم همینه بخدا.دوستم هی درگوشم میخونه تبریک بگو تبریک بگو

پیکی به سلامتی خداوند بزن

شما كه فعلا نميخواي طلاق بگيري پس چرا زندگي رو به خودت زهر ميكني نظردوستمون كه گفت يه كيك بذار رو ميز خوبه يا يه اس ام اس خالي بعدم به روت نيار 

البته نميدونم يا نرم ميشه يه هفته هم هست گذشته يا دوباره از سر شروع ميشه كه من اين همه فلان كردم خودت رو ببين ايني

ايشون كه كادو ميگرفته و سورپرايز ميكنه اين همه بدي كرده وأي به روزي كه همين يكم خوبيش هم نخواد بكنه 

شرايط مشابه پيش مياد برام و منم نميدونم چه كنم 

خدا بِع هممون ارامش بده

2731
ب نظر من بگو یا پیام یا بطور غیر مستقیم اینجوری هم دلش نرم تر میشه هم شرمنده تر اگه اون بده تو خوب ب ...

عزیزم من خیلی با بخششام و صبوریام سعی کردم که شرمندش کنم.ولی نشد.شخصیت و منش خانوادگیش جوری نیست که با ببخش و محبت شرمنده بشه

عزیزم سر چی دعواتون شده این مهمه‌.واینکه همیشه دست روت بلند میکنه و اخلاقش بده

باهم قهربودیم یه دوروزی.وقتی که قهریم توی خونه راه ک میره بیخوود بیجهت به من فحش میده.در و میبنده ب مادرم فحش میده میشینه به پدرم فحش میده اب میخوره به خواهرم فحش میده.دیگه طاقتم تمومشد گفتم چیزی نمیگم دوربرندار.منم میتونم فحش بدم وقتی نمیدم بخاطر ادبمه.اونم شروع کرد به زدن و فحش دادن که اره ببین هم میزنم هم فحش میدم چیکارمیخای بکنی دور بردارم چیکارمیتونی بکنی اصلا زورت بمن میرسه؟؟

ببین خودت چیکارکردی و چی گفتی ک دعواتون ب کتک رسیده مرد الکی و بی جهت دست رو زنش بلند نمیکنه

جوابتو نمیدم چون بهتره تواین حماقت و ضعف شخصیتت بمونی.فقط جای دیگ اینجوری حرف نزن که به شل مغز بودنت مثل من پی نبرن

2738
شما كه فعلا نميخواي طلاق بگيري پس چرا زندگي رو به خودت زهر ميكني نظردوستمون كه گفت يه كيك بذار رو مي ...

هرکاری میکنم نمیتونم گلم.خیلی شخصیتم خورد شده‌.جلوی بچه۳سالم منو زد.صدای جیغمو همسایه ها شنیدن.خیلی خوردم کرد من ازش متنفرم دیگه

عزیزم شما بچه داری.پس به فکر طلاق و این حرفا تباش.اما تولدش رو هم تبریک نگو.صبر کن خودش بیاد بهدخاطر رفتار بدش ازت معذرت بخواد.تو پیش قدم نشو چون از این به بعد میفهمه هرکسی برای خودش شخصیت داره‌فعلا هیچ کاری نکن.تبریک کفتن تولد تو این شرایط اصلا خوب نیست

عزیزم شما بچه داری.پس به فکر طلاق و این حرفا تباش.اما تولدش رو هم تبریک نگو.صبر کن خودش بیاد بهدخاطر ...

من پیشقدم نمیشم.اونم معذرت خواهی نمیکنع.فقط بهد یکی دوهفته قهر هی صحبت میکنه سر شوخی و بازمیکنه منو نرم میکنه.

خوب عزیزم نرم نشو وقتی سر صحبت رو باز کرد بشین باهاش صحبت کن و چیزهایی رو که ناراحتت کرده براش بگو و ...

فایده نداره عزیزم.خودشم میگه باراخره ک‌دست بلندکردم روت دیگه نمیکنم اینکارو.ولی با کوچیکترین حرفی یهو جایی که فکرشو نمیکنم شروع میکنه به زدن

2706