2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم قزص نکسیوم میدمو مشکل شمارو دارم هرروز میگم قط کنم چون هنوز ک بعد ۹ روز تاثیری نذاشته ولی باز میگم یکم صبر کنم

بیچاره نی نیا چقد دارو میخورن😭

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...
منم قزص نکسیوم میدمو مشکل شمارو دارم هرروز میگم قط کنم چون هنوز ک بعد ۹ روز تاثیری نذاشته ولی باز می ...

من نکسیوم رو ۶ یا ۷ ماه دادم عزیزم مشکل اینه یه دوره خوب شد قرص رو قطع کردم تز یازده ماهگی دوباره اومد سراغش و نکسیوم دیگه به تنهایی جواب نداد

هیچ مشکلی پیش نمیاد

تازه بچه من ورم کلیه هم داشت اینقدر با استرس میدادم  همه جا گفته بود برای کلیه خوب نیس ولی دکتر میگفت این دوز اشکال نداره ورم کلیه دخترت کم هست اما مادر انگار  به دنیا اومده استرس بکشه ولی خدا رو شکر ورم کلیه ش رفع شد بعد از یکسال خودش

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2740
به نظر یه دکتر دیگه ببر متخصص گوارش اطفال بردی؟

اره عزیزم متخصص گوارش هست

دکتر دهقانی شیراز

یک مریض هایی از جاهای مختلف ایران و حتی عربستان داشت که براش استرس من بخاطر رفلاکس مسخره بود!

گفت بچه تو فقط رفلاکس داره سختته بیای همون شهر خودتون ببر دکتر

وای بمیرم انشالله این رفلاکس لعنتی ریشه کن شه😞 واقعا‌ درست میگی خیلی سخته

این اواخر اصلا خواب نداشت

خوابش با زجر بود همه ش میپیچید

وزن گیری ش هم افتضاح

همشم اب از دهن میریخت

بخدا اینجا دو تا دکتر به فاصله ۲ روز بردم

دکتر اول امپرازول تجویز کرد و پودر پروتیین برای وزنگیری 

همه جا خوندم پودر پروتیین روی کبد و کلیه اثر سو داره دکتر داروساز هم همینو گفت... گفت نده

بردم دکتر دومی گفت نه پودر پروتیین نمیخواد فعلا بیا باکلوفن بده 😤 حالا مضرات این بیشتره انگار

ولی خوب دو شبه که خورده راحت میخوابه

این اواخر اصلا خواب نداشت خوابش با زجر بود همه ش میپیچید وزن گیری ش هم افتضاح همشم اب از دهن میری ...

ای وای اره بچه گناه داره ادم نه میتونه بی قراریشو تحمل کنه نه دلش میاد دارو بده انشالله زود خوب شن دختر منم از دوماهگی ۵ تا دکتر بردم و کلی دارو خورده بی اثر بوده الانم ک تو بیداری شیر نمیخوره خیلی اذیت میشه خودمم داغون شدم

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...

گلم بالاخره باکلوفن دادی به بچت یانه؟؟؟؟

تاثیری داشت؟؟؟

من الان سه روزه دارم بهش میدم همش خوابه استرس گرفتم مثل شما شدم همش میگم بدم یا ندم؟؟ چی کار کنم؟؟؟

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗

برخی موارد مصرف باکلوفن 

1. درمان اسپاسم عضلانی ( در بیماران مبتلا به ام اس یا مشکلات مغزی )
  2. بهبود فعالیت ماهیچه ها
  3. جراحات ستون فقرات
  4. رفع گرفتگی عضلات
  5. درمان نوعی میگرن (که سبب اسپاسم شدید سلول‌های مغزی می شود
  6. کمردرد و سردرد های عصبی
  7. کاهش علائم ترک سیگار الکل