2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه یادم بدی؟

يه تخم مرغ برميداري اول اسم كسايي كه مياد تو نظرت و ميگي با يه مداد مشكي يه دايره كوچيك ميكشي روش بعد يه سكه برميداري سكه رو ميذاري رو تخم مرغ عين انبر ميگيري دستت براي اينكه شكست جايي نريزه يه مشتبا ببنداز تو دستت بگير بالا سر اوني كه چشم خورده خيلي اروم بگير نيازي نيست فشار بدي بعد اسم كسايي كه اونو ديدن بگو اگه نشكست يعني چشم نخورده اگرم شكست بدون چشم خورده اصلا اسم طرف مياد خود به خود ميشكنه 

2728
يه تخم مرغ برميداري اول اسم كسايي كه مياد تو نظرت و ميگي با يه مداد مشكي يه دايره كوچيك ميكشي روش بع ...

وای چه باحال میگم میشه ادم برا خودش بشکنه؟

الهی به امید تو...
من شنیدم هیچ فشاری نداره که

ببین عزیزم

من اعتقاد نداشتم

اما بعد چند بار حادثه رخ دادن و با شکستن تخم مرغ رفع شدنش به جایی رسیدم که میگم ۱۰۰درصد درست

الان اصول دقیق اش میفرستم واست

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
اونکه اره ولی بخاطر اسرافش میگی یا اعتقاد نداری

آدم نان باورش رو میخوره اگه به چیزی اعتقاد داشته باشی ازش نتیجه میگیری ،،به نظرت چرا اینهمه انسان بت پرست الان تو دنیا وجود دارن ،،،چون از پرستش بتهاشون نتیجه گرفتن

خواهی که ز هیچ کس به تو بد نرسد،،،،بد گوی و بد آموز و بد اندیش مباش😊
2738
اره اصلا فشار نميدي ماام نميديم بعد ما يه سكه ميگيريم دو تا سكه خودش باعث فشار اخر سر ميندازيم سطل ا ...

سكه ام صندوق صدقات قديما مينداختن دم در تو كوچه ولي ما نميتدازيم بخاطر ناراحتي همسايه ها

2706