2737
2734
عنوان

سمام😢دوباره دعوام شد اینبارن بامادرشوهرم بلکه باشوهرم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من با همون حرف اول که خر اومدی خر میری کل لباسام در میوردم محل سگم نمیدادمش ماشالله چقدر اعصاب داری

اخه قاربودبریم پیش خانواده خودم دوس ندارم اونا اختلافموبدونن

کمکم کن یاعلی

بچه هاچن وقت دیگ زایمانمه.لباس بره بعدزایمان ندارم ازجمله شورت سوتین شیردهی.اینا الان اومدیم خونه رف جاشوپذیرایی انداحت منم قراربودفردابرم خونه مامانم رفتم از پولش ۲۰۰برداشتم باکارتشو بعدرفتم بهش گفتم سرم دادزد ببر بزارسرجاش.گفتم لازم دارم میخام برم خرید دوباره دادزد نبردم اومدخودش بردگذاش رو پولاش منم اومدم اتاقم

کمکم کن یاعلی
2740
اخه قاربودبریم پیش خانواده خودم دوس ندارم اونا اختلافموبدونن

چی بگم ولی یکی دوبار اختلاف بفهمن بهتر از اینه هرچی بگه کوتاه بیای دو روز دیگه بچه ت تو اون خونه روانی میشه از دست این دعوا و خدایی نکرده یکی میشه مثل باباش

نمونه اینجوری زیاد دیدم

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

فردا بهش بگو خونریزی افتادم برام شیاف بگیر بزار استرس بگیره😬

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

عزیزم ببخشید خیلی و شوهرت ثبات روحی و روانی نداره و حتما باید بره پیش روانپزشک درمان کنه و ااز تو حرفات من فهمیدم که بیشتر صدش اینه که تورو جلوی خونوادت کوچیک کنه و ابروت رو ببره و تو کار درست رو انجام دادی که خندیدی و اون توی کارش نا موفق بوده برا همین هم عصبانی شده کاش تا درمان نشده بچه نمی اوردین که تو این شرایط باعث پشیمونی میشه

عزیزم ببخشید خیلی و شوهرت ثبات روحی و روانی نداره و حتما باید بره پیش روانپزشک درمان کنه و ااز تو حر ...

خسته شدم همش کوچیکم میکنه توجمع خودمون میگ سما زیادمیخابه کار نمیکنه تنبله بد بارش اوردین کینه ایه .اصلابرنامه ریزی نداره.جلو زنداداشمم میگ عصبی میشم.ولی من از بدی هاش ب کسی نمیگم

کمکم کن یاعلی
2706