2733
2734
عنوان

دور کردن کبوتر از خونه

206 بازدید | 13 پست

یکی یه نظری بده چجوری کبوتر از بالکن فراری بدیم خواهش میکنم فقط نگه وای گناه داره روزی میاره یه حشره های ریزی ایجاد کردن کل پوستم میخاره

تعداد رای : 6
نظرسنجی
کبوتر
4
66%
چاهی
2
33%

کبوترها بهترین پرندگان هستن که تو حرم ها هم زیاده 

تو جاهای پاک میان و باعث دفع اجنه میشن

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

توی بالکن ما ام میان ولی من میترسونمشون میرن مشکلم هم باهاشون کثیف کاریشونه هر روز باید بشورم 

یه پارچه ای چیزی آویزون کن هی باد تکونش میده میترسن نمیان البته اگه باد نیاد کارت تمومه 🫠

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تو خونه رو سم مخصوص داره سمپاشی کن بالکن توری بگیر برا کبوترایی که میان پشت پنجره رو لبه من هر چی تو نت پیدا کردم انجام دادم هیچکدوم جواب نداد

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
کبوترها بهترین پرندگان هستن که تو حرم ها هم زیاده  تو جاهای پاک میان و باعث دفع اجنه میشن

همیشه میاد کنارپنجره ، وقتی وعامیکنم ،حس حیگنم میخاد خبری بده از خدا ک صبرداشته باش

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

بعد سمپاشی تا یه مدت توی خونه نباید بمونی همه چی همه جا رو هم باید سمپاشی کنین تو کمد تو رختخواب. ما بار اول از دیوار سمپاش اوردیم خدا تومن پول گرفت بعد یه مدت باز کنه ها برگشتن شوهرم سم گرفت خودش زد ولی خطرناکه واقعا سمپاش ها ماسک مخصوص دارن

سلام اومدن تو راه پله رو وسایلای ماهم لونه کرده بچه آورده مشکلی پیش میاد حشره و..میارن ؟

اره بابا دلت نسوزه شوتشون کن بیرون حالا میخوای وایسا جوجش بزرگ شه ولی دفعه بعد نذار بیان. تو بالکن ما تازه لونه هم نداشتن کنه کفتری زد تو خونه فک کن اپارتمان نوساز هم بود بیچارمون کن سه سال پیش بیشتر از ۵ ملیون خرج کردیم دو سه هفته خونه نموندیم حیلی اذیت شدیم دیدی میگن فلانی عین کنه است اگه بیان دیگه نمیرن لامصبا