2733
2734
بخدا عالیه

کجاش عالیه....ادم اعصابش خراب میشه....انگار واسش مهم نیستی ....انگار نگرانت نیس....خیلی ناراحتم امروز باهام دکتر نیومد تنها رفتم ....بعدشم زنگم نزد ک چیشد....خوانوادم هی زنگ میزدن پیگیرم بودن ب جز شوهرم .....هوووووف 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوس دارم با ادمای دیگه ام در ارتباط باشم ولی اون منو فقط محدود ب خودش میکنه

دوست داره نمیخواد از دستت بده و احتمالا اعتماد به نفسش پایینه و یا شما خیلی سرتری ازش

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
2728

به نظر من نه بیش از اندازه گیر بده که نباید اینجا بری .نه هم که کلا بیخیال باشه هر از گاهی من دوست دارم که شوهرم  بگه اینکاروبکن یا اونکاروبکن

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند
2740
ب خودش گفتی؟

هم خودم میگم هم خانوادم.....الان مثلا پا ب ماهم میگم شب زود بیا خونه دیر میاد از سرکار....میاد خونه هی از من اویزون میشه هم گرمه اذیت میشم هم میترسم ب بچه بخوره....واقعا رو مخمه....درک نداره ک دکتر رفتنم واجبه میگه بزار بعدا برو ....

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
هم خودم میگم هم خانوادم.....الان مثلا پا ب ماهم میگم شب زود بیا خونه دیر میاد از سرکار....میاد خونه ...

شوهرت مث منه

من میگم طرفم ازاد باشه از زندگیش لزت ببره

البته زنگینا میزنم

تو بازار شوش کار میکنه انقد ادم هیز و بد دور و ورشه چشش ترسیده

مطمئنا همینطوره و دوست داره شک نکن

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
2706