2737
2734
عنوان

بیدار شدن پسرم در خواب

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 50 پست

دختر منم همینطوره بردمش دکتر گفت معدش اسیدیه شاید پسر شما هم همین مشکل و داره ببرش دکتر مطمئن شو بعد بهش آمپرازول بده.اسید معدش که کنترل بشه خوابش هم درست میشه.لطفا کوتاهی نکن حتما ببرش دکتر.

شایدم گرمشه 

لباسای تنو نازک کن

جاشم خشک باشه

رفلاکسم پنهان هم می تونه باشه 

یا گرفتگی دماع داره

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو همین فکر هسم ولی آخه این که انقدر عادت داره چطوری؟ زود نیس؟

زود؟؟؟ وزن بچه دوبرابر وزن تولد شه باید شیر شب قطع شه. دخترم ۳ ماهش بود قطع کردم. الانم ۱۱ میخواب تا ۹.

ماشالله رشدشم عالیه. چون زیر نظر ی متخصص عالیه. شیر شبم دکترش گفت

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731
باکلوفن رو بده من دوسال کامل دادم عزیرم  چاره ای نیس چون قوی ترین داروی انتی ریفلاکسه  م ...

پس شما راصی هستید که بهش دادید😭هیچکس درک نمیکنه استرس هام رو بدتر عذاب میکشم

بچه مم اینقدر این مدت اذیت بود از دیشب که بهش دادم راحت تر میخوابه هنوز کامل جواب نداده ولی واضحه که حالش بهترِ

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
زود؟؟؟ وزن بچه دوبرابر وزن تولد شه باید شیر شب قطع شه. دخترم ۳ ماهش بود قطع کردم. الانم ۱۱ میخواب تا ...

بچه من وزنش دوبرابر وزن تولدشه شایدم بیشتر 

چطوری شیر شب رو قطع کنم اخه وقتی بیدار میشه گریه نیکنه فقط باید شیر بخوره تا بخوابه 

۶ ماهشه

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
باکلوفن رو با اب میدادی بهش؟ اخه اس امپرازول رو گفت فقط با ماست یا اب سیب بدم لبنیات هم هر دو دکتر ...

اره با اب حل میکردم میدادم

بعد یسال ک دیگه بزرگ شد میزاشتم دهنش ابم پشتش میدادم قورت میداد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738
پس شما راصی هستید که بهش دادید😭هیچکس درک نمیکنه استرس هام رو بدتر عذاب میکشم بچه مم اینقدر این مدت ...

باکلوفن بهترش میکنه بده طفبه معصوم درد میکشه گناه داره من تمام داروهای انتی ریفلاکسو تست کردم فقط با باکلوفن و زانتاک نتیجه گرفتم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
بچه من وزنش دوبرابر وزن تولدشه شایدم بیشتر  چطوری شیر شب رو قطع کنم اخه وقتی بیدار میشه گریه ن ...

نه. باید نیست. آنقدر بزار رو پا تکون بده تا بخواب. سختیش ی هفتس‌ ‌ .دکتر دخترم میگه خواب ۱۰ ساعت شب قد شیر مهم. مغزشون به استراحت نیاز داره. من الان میفهمم که چقدر خوب شد به حرفش گوش کردم‌ . هم خوابش منظم شده هم رشدش

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
باکلوفن بهترش میکنه بده طفبه معصوم درد میکشه گناه داره من تمام داروهای انتی ریفلاکسو تست کردم فقط با ...

ممنونم عزیزم

دارم میبینم از دیشب که حالش بهتره

با اینکه بهش ماست هم دادم ولی میتونه بخوابه😢 

فقط عذاب وجدان داره بیچاره م میکنه

مرسی گلم 

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
چجوری قطع کردی؟

بیدار میشد میزاشتم رو پام تا بخواب‌ ‌ البته دختر من ۳ مآهش بود شما خیلیی دیر به فکر افتادی. 

2706